Як готуватися до велопоходу » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як готуватися до велопоходу

Як готуватися до велопоходу

Мабуть, кращий спосіб і помандрувати трохи, і для здоров'я постаратися - це відправитися в велопохід. Однак щоб ваш позитив не перекрили несподівані неприємності, до велопоходу потрібно готуватися дуже ретельно. Це стосується і вибору маршруту, і їжі з водою, і покупки спорядження, а в тому випадку, якщо частково ви плануєте пересуватися залізничним транспортом, ще й перевезення вашого велосипеда на поїзді. Про все, що вам потрібно знати, ми сьогодні і розповімо.

Визначтеся з термінами і маршрутомПерше, про що ви повинні добре продумати - це точки висадки, посадки і терміни проведення велопоходу. Ці параметри бажано ні в якому разі не змінювати, винятком може бути хіба що який-небудь форс-мажор. Місця стоянок, маршрут і можливість, скориставшись транспортом, десь зрізати - це вже другорядне. Найчастіше, якщо справа стосується простих велопоходів, то планувати все можна тільки в загальних рисах, а прибувши на місце вже орієнтуватися за обставинами.

Приміром, якщо ви збираєтеся подорожувати по західному берегу Криму, то точкою висадки може бути Сімферополь, а прсадки - Джанкой.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як готуватися до велопоходу
27-09-2015
Кулькість читачів: 1832