Що слід знати про перевезення багажу в літаку? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Що слід знати про перевезення багажу в літаку?

Що слід знати про перевезення багажу в літаку?

Перевезення речей в літаку на даний момент відіграє досить важливу роль. Багато беруть із собою в поїздку дуже великі сумки й валізи. Але варто розуміти, в авіакомпаніях є свої певні нюанси і фактори, пов'язані з перевезенням речей. І забувати про них не слід.

Який багаж можна перевозити?Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Практично кожен пасажир, вік яких більше двох років, може перевозити особистий багаж. Вага речей при цьому не повинна перевищувати десяти кілограм. Але деякі компанії здатні збільшити вагу і до 20 кілограм.

Цей показник багато в чому залежить безпосередньо від обраної авіакомпанії. До кожного багажу буде кріпитися спеціальна бирка з номером, і після цього за безпеку речей відповідатиме обрана вами організація.

Речі, які пасажир прагне взяти з собою в салон, називатимуться ручною поклажею. Вона не повинна важити більше п'яти кілограм, а розміри не повинні перевищувати 115 см. У даному випадку перевезення буде безкоштовним.

До ручної поклажі не відносяться такі речі, як букет квітів, тростина, дамська сумочка, папка, люлька і т.п. При виборі певної авіакомпанії слід уточнити більш детальну інформацію, яка стосується багажу.

За який багаж доведеться заплатити?


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що слід знати про перевезення багажу в літаку?
6-09-2015
Кулькість читачів: 2056