Поради туристам та мандрівникам
карта сайта Корисні поради на кожен день
2020
0

Путешествие автостопом - плюсы и минусы автостопа

30 окт 2016
Автостоп зародился в начале ХХ века с появлением автомобилей. Но определяющим для него стал 1957 год.
43
0

На острове Гиппократа

31 авг 2016
      В глубокой древности, согласно греческим мифам, остров населял загадочный народ тельхины. Они вели свое происхождение от богов и нимф. Тельхины были замечательными мастерами, владели уникальными ремеслами и искусствами.
1678
0

10 речей, про які вам потрібно буде згадати перед наступним перельотом

04 авг 2016
Досвідчений ви мандрівник або їдете кудись в перший раз - ви все одно можете забути що-небудь важливе перед польотом (а можливо, навіть не подумати про те, що це вам потрібно).
1739
0

Як обманюють наших туристів в Європі

02 авг 2016
Скрізь знайдуться люди, які не найчеснішими шляхами заробляють собі на життя.
2102
0

Экскурсия из Египта в Иерусалим - Как, Чем и сколько

12 мар 2016
У туристов, отдыхающих в Египте, чрезвычайно популярны одно и двух дневные туры и экскурсии в Иерусалим. В этой статье мы подробно расскажем, что вас ожидает в этой экскурсии и как лучше его спланировать поездку из Египта в Иерусалим.
1872
0

Як готуватися до велопоходу

27 сен 2015
Мабуть, кращий спосіб і помандрувати трохи, і для здоров'я постаратися - це відправитися в велопохід. Однак щоб ваш позитив не перекрили несподівані неприємності, до велопоходу потрібно готуватися дуже ретельно. Це стосується і вибору маршруту, і їжі з водою, і покупки спорядження, а в тому
1905
0

Як правильно вибрати валізу для відпустки

14 сен 2015
Валаза: вибираємо разом Валіз у багатьох людей перебувало безліч, особливо, у тих хто часто буває в роз'їздах, ближніх і дальніх. Особливо церемонитися з цим «агрегатом» я не звикла, і тому при купівлі чергового вмістилища для купальників і кип'ятильників першим ділом перевіряю його на міцність.
2095
0

Що слід знати про перевезення багажу в літаку?

06 сен 2015
Перевезення речей в літаку на даний момент відіграє досить важливу роль. Багато беруть із собою в поїздку дуже великі сумки й валізи. Але варто розуміти, в авіакомпаніях є свої певні нюанси і фактори, пов'язані з перевезенням речей. І забувати про них не слід.
1909
0

Як не застудитися під час відпочинку?

06 сен 2015
Під час відпочинку на курорті можна отримати не тільки радісні емоції. Досить часто відпочиваючі починають хворіти. До того ж не варто забувати про таке явище, як акліматизація. У перші дні організм починає тільки звикати до тих умов, в яких опинився. Тому необхідно дуже уважно поставитися до стану
2131
0

Як з'їздити за кордон без турагенства?

06 сен 2015
Відпочинок за кордоном набирає все більшої популярності, причому туристичний потік абсолютно не залежить від сезону. Затребувані, як екскурсійні програми, так і пляжні, і гірськолижні курорти. Найчастіше бажаючі відпочити звертаються за допомогою до спеціалізованих турфірм і агентствам.
1955
0

Як організувати свій відпочинок в Парижі?

06 сен 2015
Туристи, відвідуючи популярні місця на планеті, практично відразу планують свій відпочинок. Опинившись в Парижі можна зрозуміти, що в цьому місті організовувати культурне дозвілля не доведеться. Місто настільки прекрасне, що можна годинами бродити по його околицях насолоджуючись витонченістю
1899
0

Як подорожувати з тваринами?

06 сен 2015
Поїздки можуть бути пов'язані з найрізноманітнішими і найнесподіванішими явищами. До одного з таких можна сміливо зараховувати і подорож з домашнім улюбленцем. Є безліч об'єктивних і суб'єктивних причин, за якими так чи інакше, доводиться брати з собою у відпустку свого вихованця. Комусь справді не