Як швидко скинути зайву вагу - 10 простих порад » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як швидко скинути зайву вагу - 10 простих порад

Як швидко скинути зайву вагу - 10 простих порад

Насправді скинути вагу не так вже й складно, хоча багатьом людям це здається непосильним завданням! Зазвичай ми легко починаємо худнути, але підтримувати такий режим існування в довгостроковому періоді стає важче. Ці поради допоможуть вам уникнути труднощів у вашому прагненні мати струнким тілом!
 
1. Пийте багато води
Так ваше тіло перестане затримувати рідину і набрякати, що дозволить вам швидко втрачати вагу і об'єми. Крім того, достатня кількість рідини, яку отримує тіло, є запорукою ефективної роботи м'язів. Замініть сік або газовану воду звичайною водою!
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
2. Піднімайте, кидайте, рухайтеся
Піднімання тягарів - це корисне навантаження, яке цілком можливе в домашніх умовах. Займайтеся підніманням тягарів щоранку, і дуже скоро ви помітите позитивні зміни. Ще один хороший тип навантаження - метання м'яча, наприклад, футбольного або волейбольного. Це зміцнює м'язи і розвиває загальну спритність.
 
3. Гуляйте вранці
Щоденні прогулянки, особливо якщо для них треба вилазити з теплого ліжка і виходити на холодне повітря, - важке завдання. Але це дуже важливо, якщо ви дійсно хочете схуднути! Щоденна ходьба в середній швидкості протягом, як мінімум, півгодини - цілком достатне навантаження для того, щоб почати спалювати зайві калорії і зайвий жир.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
4. Їжте більше овочів і фруктів
Фрукти і овочі містять відносно мало калорій і багато клітковини, позитивно позначається на травленні.
 
 
5. Готуйте вдома і уникайте напівфабрикатів
Не купуйте продукти, що містять рафінований цукор, фруктозу, глюкозу і кукурудзяний сироп в якості головних інгредієнтів. Їжа, що подається в ресторанах і кафе, також може містити небажані добавки. Найкраще почати більше готувати вдома з натуральних інгредієнтів - так ви будете точно знати, що ви їсте.
 
 
6. Дивіться на блакитне
Ви коли-небудь бачили ресторани, де стіни, тарілки або столи були б блакитними або синіми? Ні - зазвичай вони оформляються в теплих тонах. Дослідження показують, що блакитний і синій кольори знижують апетит. Уникайте червоних, жовтих і коричневих відтінків в кімнаті, де ви їсте, - ці кольори, навпаки, розпалюють апетит. І купіть синю тарілку!
 
 
7. Менше дивіться телевізор
Чим менше ви дивитеся телевізор - тим менша ймовірність, що ви з'їсте зайвого. Безліч досліджень наочно демонструють: люди з'їдають більше, коли дивляться телевізор. Або придумайте собі корисний варіант перекусу замість звичайних чіпсів!
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
8. Уникайте білої їжі
Їжа, що складається з білої муки, така, як білий хліб - це великі порції простих вуглеводів, споживання яких може привести до швидкого набору ваги. Замість білої муки їжте, наприклад, цільну житню; також збільшіть в раціоні частку споживання складних вуглеводів - перш за все злаків.
 
 
9. Спіть достатньо
Так-так, якість сну впливає на вагу! Людині просто необхідно спати по 7-8 годин на день. Проблеми зі сном можуть викликати недолік в організмі життєво важливих гормонів і депресію, що впливає на набір ваги.
 
 
10. Пийте каву без добавок
Латте і капучіно можуть містити по кілька сотень калорій на чашку! Хороша новина: цього можна уникнути. Стакан звичайної кави з невеликим додаванням молока цілком може замінити їх і при цьому не є калорійною бомбою.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як швидко скинути зайву вагу - 10 простих порад
2-08-2016
Кулькість читачів: 1435