Хімічний пілінг в косметології » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Хімічний пілінг в косметології

Хімічний пілінг в косметології

В основі дії хімічного пілінгу лежить здатність шкіри до регенерації. У косметології давно навчилися використовувати це цінна якість, дане нам природою. Які проблеми можна ефективно усунути за допомогою пілінгу?

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Вплив агресивними хімічними речовинами, що веде до злущування верхнього шару епідермісу, стимулює захисні сили організму. Для відновлення цілісності шкірного покриву починається форсована вироблення колагену, еластину і гіалуронової кислоти, активно утворюються молоді клітини. Хімічний пілінг в косметології використовують для вирішення найрізноманітніших проблем:

   
-видалення пігментних плям, шрамів і рубців;
    -
лікування вугрового висипу і усунення постакне;
   
-підвищення еластичності і пружності шкіри;
   
-усунення гіперкератозу;
   
-профілактики зморшок і розгладження рельєфу.


Існує кілька видів хімічного пілінгу, і визначити, який з них показаний в вашому випадку, може лише лікар-косметолог.
Інтенсивність впливу при хімічний пілінг

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Не потрібно забувати, що такий пілінг - це завжди травматизація шкіри. Тому необхідно підібрати вплив, яке буде потреба і достатнім для усунення її недоліків. Залежно від потрібної глибини відлущування вибирається один з трьох його видів:

    -поверхневий хімічний пілінг - в косметології він застосовується для поліпшення загального стану шкіри, вирівнювання її поверхні, лікування акне і його наслідків. Необхідний курс процедур, їх кількість визначає косметолог;
 
 
    -серединний - позбавляє від поверхневих зморшок і зменшує глибину середньоглибокої, звільняє від пігментних плям, підтягує в'ялу шкіру. Курс зазвичай складається з 4-6 процедур, які проводяться не частіше ніж один раз на тиждень;
 
 
    -глибокий - це саме радикальний вплив, клітинний шар може зніматися до базальної мембрани. Процедура досить болюча, і при її проведенні застосовується наркоз. Відновлювальний період може займати до двох місяців, в цей час необхідно приймати протизапальні препарати, наносити засоби для усунення постпілінговой еритеми. Але і нагорода буде відповідною: зникнуть виражені зморшки, піде в'ялість, підтягнеться овал.

Від хімічного пілінгу, особливо поверхневого, не варто чекати негайних чудо-результатів. Адже ця процедура не впливає на шкіру безпосередньо, вона лише стимулює її самовідновлення і запускає процеси регенерації. Для реструктуризації дерми та епідермісу знадобиться тижнів зо два-три, тоді і виявиться остаточний результат. Фахівці центру медичної косметології & SPA Bellezza радять проводити сеанси два рази в рік - така періодичність дозволить шкірі завжди залишатися в тонусі і значно відстрочить вираз активних вікових змін.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Хімічний пілінг в косметології
18-09-2016
Кулькість читачів: 1084