Як стати вродливою » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день

Як стати вродливою

Як стати красивою? Небагато знайдеться дівчат, яких це питання не хвилювало ніколи. Відповідь знайшли не всі. Так як же стати красунею?

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Дивно, але 90% дівчат вважають себе некрасивими. Причому від зовнішності це особливо не залежить. Худенькі мріють про пишних формах, пишечки жадають схуднути, а у всіх інших і очі не такі, і ніс неправильний, і волосся недостатньо пишні, і ноги не дуже довгі. Хлопці навколо не в'ється, чоловіки не падають під ногами. І як тут не страждати! Як стати красивою ???

На допомогу приходять секретні дієти і фітнес, особливі маски для обличчя та волосся, а для особливо просунутих - косметичні салони і пластичні хірурги. Результат усіх цих старань упаковується в красиві одягу, взгромождалісь на височенні шпильки і вперед до вершин! І що? Та нічого, ніхто особливо й уваги не звертає. Висновок - недостатньо красива! Що ж робити? Як стати красивою?

Для чого потрібна краса?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Ось тут помилка. Причому суттєва. Питання поставлено не вірно. Для вас правильний питання не «як стати красивою», а «як стати привабливою для чоловіків». І не треба розповідати, що приємна зовнішність вам потрібна для себе самої. Коли ви вдома на самоті, то і запраний халат хороший, і розтоптані капці цілком зручні, і голову помити лінь.

Краса і привабливість потрібна для двох речей:

   
-Підвищення самооцінки. «Я всім подобаюся, значить, я чогось вартий».
    -
Вдалого заміжжя. Це і самооцінку підвищує ще більше, і вирішує багато життєвих питань - матеріальне забезпечення, безпеку.

Особливості нашого менталітету такі, що дівчаток з раннього дитинства виховують для однієї мети - вийти заміж, переконуючи, що це найголовніше і тільки так жінка може себе реалізувати. Всі прагнуть підвищити свій рейтинг в цій гонці за цінний приз - щасливе заміжжя. Лише деякі дівчата зрозуміли: для сімейного щастя потрібні не штабеля впали під ноги хлопців, які не нескінченні загравання і освідчення в коханні. Це тільки для підвищення самооцінки. Для сімейного благополуччя досить одного підходящого вам чоловіка. Все інше - зайве, тільки псує стосунки. Який висновок? Так простий: треба думати не як стати красивою, а як підвищити свою самооцінку. Один єдиний суджений як-небудь знайдеться, а висока самооцінка позбавить від страждань з приводу своєї зовнішності.

Як підвищити самооцінку?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Любити і цінувати себе навчилися не всі дівчата. Можна сказати, що далеко не всі. Ні, звичайно, цінують: я така вся красива, я така модна, я такий цінний приз, що можу ощасливити будь-якого, хто на мене одружується. А якщо не красива, то зовсім не цінують ... Ну як стати красивою ???? Як стати витонченою газеллю, якщо вродилася сонечком? Що робити з особою мавпи і кривими ніжками? Та нічого не робити! Воно вам треба щось робити?

Уявіть себе дотепною телеведучої з кінським особою. Або популярної журналісткою, схожою на скуйовджену миша, але заробляє стільки, скільки вам і не снилося. Або угодованої власницею модного ресторану, де столик замовляють за місяць наперед. Представили? Їх життя істотно відрізняється від вашої. Вона набагато змістовніші і активніше. Коли вже тут шукати відповіді на питання «як стати красивою», та й навіщо? Якщо від вашого слова або вміння залежить благополуччя багатьох, якщо ви захоплені справою, то навколо виявиться безліч розумних і цікавих людей, яких залучаєте ви самі, а не ваш сьогоднішній макіяж. А якщо дуже хочеться змінити свою зовнішність, то до послуг стилісти і косметологи.

Домогтися успіху не просто. Потрібно вчитися і багато працювати. Але в цьому випадку змінюється дещо істотне - вибираєте ВИ, а не ВАС! І варіантів набагато більше, ніж півтора десятка однокласників і хлопців по сусідству. А кого виберете, - красеня, успішного розумника чи турботливого добряка, - це ваша справа. Хіба ви не виберете, якщо не цікаво.

Краса не вічна


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Час руйнує і кам'яні фортеці, що вже говорити про тендітну і скороминущої людську красу! По обличчях бабусь біля під'їзду не зрозумієш, яка з них була красунею, а яка мріяла стати красивою. Але всі вони підтвердять просту істину, «не родися красивою, а родись щасливою». А якщо чия внучка зітхає - як стати красивою, то скажуть: «А тобі навіщо, проблеми потрібні? Щоб всякі негідники приставали, проходу не давали? Добре, що звичайна, будеш жити своїм власним життям, а не прикрашати чужу».
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як стати вродливою
18-09-2016
Кулькість читачів: 1289