Які травми можна отримати при заняттях спортом? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Які травми можна отримати при заняттях спортом?

Які травми можна отримати при заняттях спортом?

Як не дивно, але за певних умов заняття спортом можуть не тільки допомогти, але й нашкодити вашому здоров'ю. Варто сказати про одні з найпоширеніших травм в сучасних видах спорту, від яких страждають по більшому рахунку більшість професійних спортсменів. Думаю не варто замовчувати про це, щоб потім не було ніяких «несподіванок».

«Лікоть тенісиста» (мікротравми в області ліктьового суглоба). Зустрічається майже у 50% тенісистів, а також у бейсболістів, гравців у гольф, професіоналів в армрестлінгу.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Причини: тривала одноманітна навантаженість на м'язи та сухожилля, які згинають і розгинають руку в лікті.
Наслідки: мученик спорту відчуває біль, коли розгинає середній палець, стискає кулак, бере в руку будь-який предмет - ракетку, зубну щітку, вилку.
Типова жертва: американський тенісист Тодд Мартін. Через регулярні болі в лікті він не зміг грати на повну силу. Його вище досягнення - 4-я позиція у світовому рейтингу. Хоча за фізичними даними Тодд міг би скласти конкуренцію Роже Федереру.

«Травму ахілла» (пошкодження ахіллового або сухожилля п'яти). Ахілл - хворе місце майже всієї еліти світового тенісу, футболу, баскетболу, легкої атлетики.

Причини: різкі рухи на жорсткому покритті, занадто вільне взуття, неправильна постановка стопи.
Наслідки: атлет насилу ходить, не може спертися на всю стопу.
Типова жертва: всім відомий півзахисник італійського «Мілана» і гравець збірної Англії Девід Бекхем. Сухожилля п'яти Девід порвав ще в березні. І хоча операція пройшла успішно, екс-капітан збірної Англії все-таки не встиг повністю прийти в норму до чемпіонату світу 2010 у ПАР, який міг би стати четвертим у кар'єрі 35-річного Бекхема. Але в Південну Африку зірковий футболіст поїхав, але вже не футболістом, а просто глядачем, щоб підтримати свою команду і допомогти просуванню заявки Англії на проведення ЧС 2018 року.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

«КОЛІНО Бігун» (травма, при якій збільшується тертя колінної чашечки про стегновій кістці). Цією травмою страждає майже кожна людина, провідний активний спосіб життя. У групі ризику - ті, хто займаються бігом, велосипедисти, плавці, футболісти, баскетболісти, волейболісти, хокеїсти, любителі степ-аеробіки.

Причина: надмірні навантаження на хрящ під колінної чашечкою. Через нерівномірне стиснення хрящ поступово руйнується.
Наслідки: через біль в коліні людині важко сидіти навпочіпки, ходити вгору і вниз по сходах.
Типова жертва: російський хокеїст Павло Буре. Проблеми з колінами у Руській Ракети почалися ще з 16 років. Уже наприкінці 1990-х швидкісний і верткий форвард став проводити на операційному столі велику частину часу, навіть більше, ніж на майданчику. У 34 роки Буре втомився боротися з болем і завершив кар'єру.

«Заморожених ПЛЕЧЕ» (часткова нерухомість плечового суглоба). З цією проблемою стикаються боксери, тенісисти, плавці, важкоатлети.
Причини: недоліковані травми плеча.
Наслідки: спортсмену навіть важко застебнути ґудзик або дістати хустку з кишені.
Типова жертва: боксер Костя Цзю. Травма плеча стала однією з причин відходу Кості з професійного спорту. Але й через шість років екс-чемпіону світу необхідно регулярно проходити курс реабілітації, щоб відновлювати рухливість плечового суглоба.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Не дивлячись на можливі наслідки не варто забувати, що у занять спортом величезна кількість плюсів, і при правильних розмірених тренуваннях без фанатизму, вам вдасться уникнути подібних травм.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Які травми можна отримати при заняттях спортом?
31-08-2015
Кулькість читачів: 1977