Як уберегтися від жіночої маніпуляції » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як уберегтися від жіночої маніпуляції

Як уберегтися від жіночої маніпуляції

Коли закоханий, дуже складно протистояти жіночим примхам... Тут і поступишся їй, і побалуєш - головне щоб не переживала і не вибухала як порохова бочка. Але одного разу «янголятко у спідниці» починає майстерно балуватися техніками маніпуляції, і тут, якщо ви не хочете уславитися підкаблучником і все життя мовчки виконувати кожен наказ своєї коханої, потрібно вміти їй протистояти. Про п'ять основних методик жіночої маніпуляції ми вам сьогодні розповімо.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Не клюйте на ніжності


Найпоширеніший і, мабуть, ефективніший спосіб маніпулювання чоловічою свідомістю - це спокуса. Чоловік і не здогадується, що дівчина - ще той стратег, і заради своєї мети готова піти буквально на що завгодно. А мета її гранично проста - спочатку домогтися твого розташування, а потім вже вити з нас, чоловіків, мотузки. І що виходить? Варто їй посміхнутися, доторкнутися або поцілувати вас - і все, гуляй башка! Ви з легкістю виконаєте її нехитрі прохання і закриєте очі на дрібні провини.

Найжахливіше в цій маніпуляції те, що дівчина є її прямим прихильником протягом усіх відносин доти, поки хлопець не перестане відчувати до неї щирі почуття.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Не намагайтеся перервати її мовчання


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як уберегтися від жіночої маніпуляції
21-09-2015
Кулькість читачів: 1795