Як поводитися, якщо жінка багато говорить » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як поводитися, якщо жінка багато говорить

Як поводитися, якщо жінка багато говорить

Що робити, коли жінка каже? Слухати. Але буває, що слухати вже сил немає, а улюблена і не думає «закругляти» свою промову. Якщо ви прямим тексом обвинуватите дружину в зайвій балакучості, вона на вас образиться і вирішить, що ви її більше не кохаєте. Як же треба чинити, якщо всі достоїнства вашої улюбленої перекриває язик без кісток, ми сьогодні вам розповімо.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 1
Розберемося в причинах

Всупереч стереотипам, чоловіки говорять не менше жінок. Різниця полягає тільки в тому, навіщо і коли вони говорять. Так, чоловіки починають говорити, щоб обмінятися думками зі співрозмовником або просто висловити свою точку зору з конкретного питання, оголосити прийняте рішення або запропонувати рішення хвилюючої проблеми.

Жінки ж відкривають рот часто для того, щоб висловити свої враження і почуття з якогось приводу, обмінятися враженнями і почуттями з метою емоційно розрядитися, або щоб знайти рішення проблеми. Притому в цей момент вони вголос промовляють все що приходить в голову. А якщо через незнання і дурості дати жінці пораду, вона гордо заявить що впорається самостійно. Дійсно, щоб знайти потрібне рішення, дівчині потрібно «подумати вголос».

КРОК 2
Проявіть співучасть
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як поводитися, якщо жінка багато говорить
20-09-2015
Кулькість читачів: 1847