Як підігріти почуття, які почали згасати » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як підігріти почуття, які почали згасати

Як підігріти почуття, які почали згасати

Цукерково-букетний період часто порівнюють з раєм, а побутові проблеми з - пеклом. Раніше коханий чоловік раптом став в тягар, ви стали дратівливою, незадоволеною і злою. Але чи варто кидати все на кін і тут, же бігти подавати на розлучення? Можна хоча б спробувати зберегти свою сім'ю.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 1
Не поспішайте впадати у відчай

Не варто панікувати. Почуття які згасли можна пробудити заново. Спробуйте пригадати минулі щасливі моменти, коли ви гуляли по парку, взявшись за ручку, або каталися на каруселі ... Так, - скажете ви, - це було колись ... Зараз все зовсім по-іншому ... Просто не робіть нічого зопалу. Ви повинні гарненько все обдумати, перш ніж прийняти рішення. Тому постарайтеся викинути старі образи, які не можуть дозволити вам міркувати об'єктивно, і заспокоїтися.

КРОК 2
Поїдьте в відпустку

Перший екстренний метод порятунку сім'ї - спільний відпочинок далеко від цивілізації. Їдьте удвох у відпустку або хоча б на вихідні кудись подалі. Це може бути будиночок у селі, турбаза або навіть намет в лісі. Заздалегідь домовтеся з родичами, щоб вони на цей час залишилися з вашими дітьми.

Не секрет, що спільна праця завжди зближує, будь це розведення багаття, розтоплювання печі або пошук хмизу. Не потрібно боятися, що вам буде нудно або будь-яка розмова обов'язково переросте в з'ясування відносин. Тим більше, останній пункт може відбутися виключно з вашої вини - чоловік ніколи не виступає ініціатором подібної розмови. Якщо ж вас з невблаганною силою тягне щось з'ясувати, відверніться - помилуйтеся природою. Її краса завжди може прийти на виручку в подібних ситуаціях. Біля вогнища просто гріх сидіти похмурими - будьте мудрішою, налаштуйте себе і чоловіка на романтичну хвилю, згадайте приємні моменти і подумайте про плани на майбутнє.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 3
Засипати разом
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як підігріти почуття, які почали згасати
17-09-2015
Кулькість читачів: 1890