Як подолати сором'язливість? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як подолати сором'язливість?

Як подолати сором'язливість?

Вам знайоме тремтіння в голосі, колінах? А незрозуміле почуття скутості при появі нових людей? Пам'ятаєте ті дивні почуття, коли на Вас дивляться абсолютно незнайомі люди? Ви не знаєте, куди подіти руки, ноги, як почати говорити, що сказати ... Це незрозуміле почуття і є сором'язливість. Найчастіше сором'язливість крокує в одну ногу з невпевненістю і навіть замкнутістю. Такі якості постійно заважають Вам будувати особисте життя і взагалі відносини з людьми в цілому.

Намагаючись в утиску уникнути розмови, перетину поглядів Ви все далі віддаляєтеся від просто людського спілкування і втрачаєте шанси облаштувати особисте життя. Сором'язливість - це не сестра скромності, з нею треба боротися і позбавлятися. Ця стаття допоможе Вам подолати сором'язливість і відкритися новим знайомствам і емоціям.

Сором'язливість, природно, є проблемою особистого характеру, тому, щоб побороти її необхідно довго і грунтовно працювати над собою. Для цього доведеться розглянути себе дуже скрупульозно, починаючи від зовнішності і закінчуючи внутрішніми якостями.

Визначте свої недоліки

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як подолати сором'язливість?
9-09-2015
Кулькість читачів: 1905