Як уберегти підлітка від поганої компанії? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як уберегти підлітка від поганої компанії?

Як уберегти підлітка від поганої компанії?

Малюк, народжуючись, несе тільки найсвітліші почуття. Перебуваючи під повною опікою батьків, він висловлює тільки найкращі наміри, безвідмовно слухаючись і безмежно довіряючи. У цей час батьки - найкращі і деколи єдині друзі. Але розширюючи свій світ у дитини, особливо у підлітка, з'являються нові друзі, про існування яких, батьки дізнаються досить пізно. У цій статті Ви дізнаєтеся, чому дитині його друзі стають рідніше і необхідніші за батьків.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

На думку педагогів, підлітка притягують особистості, що володіють невластивими йому рисами характеру. Наприклад, тиха, невпевнена і сором'язлива донечка намагається потоваришувати з дівчинкою, яка у свої малі чотирнадцять років пройшла вже і вогонь, і воду.

Боязливий хлопчик прагне дружити з хоробрим і відчайдушним товаришем, тихий і слухняний з хлопчиком-забіякою. Дізнавшись про таку дружбу, батьки звичайно турбуються, щоб їх дитину не використовували в своїх цілях, не маніпулювали нею. Хто з батьків бажає перетворити власну дитину в важкокеровану?

Методи вирішення проблем
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як уберегти підлітка від поганої компанії?
8-09-2015
Кулькість читачів: 2327