Як ідеально почистити матрац! » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як ідеально почистити матрац!

Як ідеально почистити матрац!

Іноді буває навіть страшно думати про те, що таїться в деяких куточках вашого будинку. Навіть якщо ви робите прибирання на регулярній основі і підтримуєте в будинку чистоту і порядок, деяких речей ви можете не помічати. Одна з речей, які забувають чистити завжди - це матрац. Якщо ви задумаєтеся про те, скільки часу ви витрачаєте на його чистку, ви зрозумієте, скільки всякої гидоти може ховатися на ньому і всередині нього! Ви не можете сунути матрац в пральну машину, але почистити його дуже просто. Щоб дізнатися, як саме, спробуйте розділити, здавалосяб, непосильне завдання на кілька частин - і виконуйте кроки послідовно.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
Порада 1: Пропилососьте матрац
 
Один з найпростіших способів позбутися від пилу і бруду на матраці - пропилососити його з двох сторін. Повторюйте це на початку кожного кварталу року. Не забувайте використовувати чисту насадку, щоб не додати додаткового бруду!
 
 
Порада 2: Освіжіть його
Щоб очистити матрац глибше, зробіть ще один крок: збризніть матрац розчином питної соди і залиште на 30 хвилин. Сода вбере всі небажані запахи поту і бруду, які можуть залишатися на матраці.
Додайте кілька крапель ароматичного масла, наприклад, масла лаванди, щоб засинати і прокидатися в хмарі приємних запахів!
 
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
Порада 3: Відчистіть плями
Якщо ви пролили щось на матрац, краще розібратися з цим негайно. Для цього прохолодною вологою ганчіркою м'яко промокніть пляму. Потім виконайте те ж саме сухою ганчіркою. Пам'ятайте: ніколи не тріть поверхню матраца! Так пляма тільки в'їсться ще сильніше.
Щоб відчистити більш вперті плями, можете змішати сіль, соду і холодну воду в рівних частках і нанести на пляму. Потім залиште пляму на 30 хвилин. Прохолодною вологою ганчіркою видаліть надлишки речовин і дайте ушкодженій ділянці висохнути перед тим, як заправляти ліжко.
 
 
Порада 4: Впорайтесь із самими впертими плямами
Якщо попередні порада не спрацювали, або на вашому матраці є плями, які намагалися відчистити неправильно - змішайте дві частини перекису водню з однією частиною засоби для миття посуду. Нанесіть невеликий обсяг засобу на пляму і м'яко потріть зубною щіткою. Дайте суміші «попрацювати» п'ять хвилин і змийте прохолодною вологою ганчіркою.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Порада 5: Проведіть парове / глибоке очищення
Хоча багато хто з вас може думати, що самі здатні на очистку парою або глибоку хімічну очистку, це краще залишити професіоналам. Якщо ви коли-небудь це робили, і після цього матрац залишився цілий і не ушкоджений - це вище всяких похвал. Однак, коли ваш спосіб очищення стає складнішим, ніж просто нанесення невеликого об'єму рідини - у вас можуть виникнути великі проблеми! Щоб уникнути побічних ефектів, зверніться до професіоналів.
 
 
Порада 6: Час від часу перевертайте матрац
Гарна звичка - перевертати матрац раз на місяць-два. Це особливо важливо, якщо ви спите разом з кимось, тому що від різної ваги на різних сторонах матрац може деформуватися. Щоб продовжити життя вашого ліжка і вашого матраца, витратьте хвилину свого часу раз в пару місяців на виконання цієї простї поради!
 
 
Порада 7: Використовуйте чохол для матраца
Найпростіший і найдієвіший спосіб захистити матрац від плям, пролитих рідин і інших прикрих випадковостей - захистити його чохлом. Це як покласти скатертину на стіл, коли ви їсте: набагато простіше випрати скатертину, ніж відтирати плями зі столу!
Для отримання додаткової інформації та нових секретів, пов'язаних з підтриманням матраца в хорошому стані, подивіться відео нижче!


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як ідеально почистити матрац!
3-08-2016
Кулькість читачів: 2838