Як почистити чавунний посуд (сковорода, казан) » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як почистити чавунний посуд (сковорода, казан)

Як почистити чавунний посуд (сковорода, казан)

Якщо вам дісталася «вічна» бабусина сковорідка або казанок, вважайте, що вам крупно повезло! Такий посуд має просто унікальні властивості, і готувати в ній одне задоволення, а страви набувають неповторного смаку справжньої домашньої їжі.
 
 
Єдине: найчастіше такий посуд вже покритий «вічним» шаром пригорілого масла і вид має досить неестетичний. Чи можна повернути колишнє сяйво і не подряпати чавунну поверхню при цьому?
 
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
Отже, рецепт наступний: взяти шматок звичайного господарського мила, на якому написано «72%», і приблизно 100-грамову баночку клею ПВА.
 
 
Поставити на вогонь велику ємність - наприклад, таз або відро, - в яку поміститься вашу посудину, яку потрібно відмити. Натерти мило на крупній тертці, і коли вода закипить, всипати мильну стружку в неї і зменшити вогонь. Додати туди ж ПВА. Старанно перемішати.
 
 
Коли все як слід розчиниться, опустити в розчин сковороду або казанок і повільно кип'ятити протягом 2 годин. Періодично підливайте воду яка википає і обов'язково включіть витяжку!
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Потім акуратно прополосніть проварену посудину під струменем холодної води - і пройдіться по ній жорсткою посудною мочалкою.
 
 
Сковорідка засяє як нова!

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як почистити чавунний посуд (сковорода, казан)
28-07-2016
Кулькість читачів: 2135