Як прати кашемірове пальто вручну і в машинці » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як прати кашемірове пальто вручну і в машинці

Як прати кашемірове пальто вручну і в машинці

Елегантність і якість натуральних кашемірових речей не викликає сумніву. Верхній одяг із цієї ніжної тканини користується популярністю серед жінок і чоловіків. Однак власники таких речей часто задаються питанням, як прати кашемірове пальто в пральній машинці, щоб не зіпсувати його. Незважаючи на делікатність матеріалу, за одягом можна доглядати в домашніх умовах, потрібно тільки знати деякі нюанси.

Особливості тканини


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
 
Кашемір являє собою матеріал, витканий з пуху гірських кіз, які мешкають на території Китаю, Індії та Монголії. У зв'язку з тим, що на цих територіях погодні умови взимку досить суворі, тваринам доводиться відрощувати теплий підшерсток, з якого і виробляють кашемір. Сировина збирається тільки вручну, щоб її якість не постраждала, потім отримують нитки, придатні для виготовлення кашеміру.

Створення кашемірового полотна - процес трудомісткий, а матеріал виходить дуже делікатний, що вимагає обережного поводження. Тож не дивно, що виникає питання, як випрати кашемірове пальто.

Техніка прання


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
 
Якщо ви не довіряєте хімчисткам або вирішили заощадити, то попрати таке пальто можна і вдома: вручну або в машинці-автомат. Однак для того, щоб річ не втратила форму і м'якість тканини, потрібно дотримуватися ряду правил:
  •     Уважно вивчіть ярличок, прикріплений до пальто. На ньому є підказки про те, як можна доглядати за цим виробом.
  •     Якщо дозволене тільки ручне прання, то виріб слід опустити в миску з водою комфортної, негарячій температури, налити трохи рідкого прального засобу або шампуню і дуже акуратно, без зусиль пом'яти пальто руками. Особливо забруднені ділянки можна злегка потерти м'якою щіткою. Віджимати річ теж потрібно дуже обережно.
  •     У тих випадках, коли дозволено прати у пральній машині, теж потрібно використовувати рідкі засоби. Необхідно вибрати режим ручного або делікатного прання без віджимання. При полосканні в пральній машині обов'язково додайте кондиціонер для білизни.
  •     Бувають випадки, коли прання кашемірового пальто заборонене. З цієї ситуації знайдений вихід. Багато господинь стверджують, що пальто можна очистити шампунями для килимів, які наносяться на одяг згідно за інструкцією, а потім видаляються за допомогою пилососа.

Що стосується того, як сушити кашемірове пальто, то можливі два варіанти. Можна повісити випрану річ на плічка і залишити так до повного висихання. Після такої сушки складок практично не залишається, і річ можна і не прасувати.

Другий варіант полягає в тому, що пальто укладається на чистий рушник або простирадло. Бавовняна тканина швидко вбере в себе воду з вашого виробу, після чого його можна буде попрасувати праскою із слабким паром.
 

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Запобіжні заходи

На жаль, така примхлива у догляді річ, як кашемірове пальто, легко втрачає форму і колір при неправильно підібраному режимі прання. Тому, якщо ви цінуєте свою річ, потрібно дотримуватися деяких запобіжних заходів:
  •     не використовуйте гарячу воду ні при ручному, ні при машинному пранні;
  •     якщо ви перете пальто в пральній машинці, знизьте кількість обертів при віджиму до мінімуму;
  •     під час прасування вибирайте делікатний режим;
  •     не сушіть річ з кашеміру на мотузці, щоб не деформувати її;
  •     не використовуйте пральний порошок, він погано виполіскується з подібного одягу.

Якщо дотримуватися таких правила, то можна утримувати кашемірове пальто в охайному вигляді, не боячись пошкодити улюблену річ.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як прати кашемірове пальто вручну і в машинці
22-05-2016
Кулькість читачів: 4514