Як легко очистити каструлю від накипу » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як легко очистити каструлю від накипу

Як легко очистити каструлю від накипу

Кожна нова каструля спочатку блищить і переливається від чистоти, радуючи око своєю господині. Але проходить час і на стінках будь-якої каструлі утворюється накип, не тільки неприємна на вигляд, а й небезпечна для здоров'я. Як легко, швидко і ефективно очистити каструлю від накипу? Зараз ви це дізнаєтеся.

Спосіб №1: оцет


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Цей продукт є на кожній кухні, та й коштує він копійки. Щоб очистити оцтовою кислотою наліт на посуді для готування, треба налити в неї води до рівня накипу, додати півсклянки 9% оцтової кислоти і поставити вийшло «зілля» на вогонь. Після того як суміш закипить, треба зменшити вогонь до мінімуму і кип'ятити, поки накип не розчиниться. Потім треба злити рідину і ретельно прополоскати каструлю в чистій воді.

Спосіб №2: очищення


Цей дивовижний спосіб прийшов до нас з часів, коли ніякої побутової хімії на кухнях не водилося, але чистота всіляко підтримувалася. Для того щоб очистити накип в домашніх умовах за допомогою картопляного лушпиння, їх треба добре промити, залити водою і кип'ятити на невеликому вогні 15-20 хвилин. При бажанні їх можна замінити на шкірку яблук. Незважаючи на екологічність та економність даного методу, він може бути недостатньо ефективний, щоб прибрати весь наліт з першого разу. Якщо у вас так і сталося, повторіть кип'ятіння зі свіжими очищеннями знову.

Спосіб №3: сода


Звичайна харчова сода теж може запросто впоратися з вапняними відкладеннями. Для цього необхідно розчином з простої води і харчової соди залити каструлю, поставити на вогонь і кип'ятити близько півгодини. При цьому соди знадобиться половина склянки (100 г) на літр води. Після того як півгодини закінчаться, треба спустошити каструлю, добре почистити засобом для миття посуду і прополоскати під проточною водою.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Спосіб №4: лимонна кислота


Лимонна кислота - звичайна речовина, яку господині часто використовують при готуванні, може згодитися і для видалення некрасивого вапняного нальоту. Просто наберіть в каструлю, яку збираєтеся очистити, води до рівня накипу, додайте в неї лимонної кислоти з розрахунку 20 г на літр води і поставте закипати. Після того, як розчин закипить, треба зменшити інтенсивність вогню до мінімуму і залишити рідину кипіти близько півгодини. Для найкращого результату можна відразу ж після того, як ви зіллєте воду, повторити процедуру. На завершення важливо дуже ретельно помити посуд в чистій воді.

Спосіб №5: газована вода


Мало хто не знає про дивовижні здібності до очищення накипу простих газованих напоїв. Однак не кожен додумається використовувати їх не тільки в боротьбі з нальотом на чайнику, а й звичайній каструлі. Для цього всього-то треба залити каструлю напоєм, довести до кипіння і залишити «відмокати» на ніч або 10 годин. Після таких маніпуляцій накип набагато легше піде.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

До речі, краще брати безбарвну газовану воду, на випадок, якщо ви побоюєтеся, що каструля може прийняти колір барвника.

Спосіб №6: побутова хімія


Звичайно не можна не згадати в темі по боротьбі з вапняним нальотом продукти спеціально для цього створені. Сьогоднішні магазини заповнені різноманітними очисниками, найпопулярніші з яких:


 
 - Миючий засіб Cillit BANG.

 - Очищувач CLEANACID.

 - «Майстер Блиск. Антинакипин ».

 - Засіб для видалення накипу "Доктор Тен».

 - Sano Anti Kalk.

Головне при роботі з подібною хімією - завжди уважно і досконально слідувати інструкції, не порушуючи процес, тоді ви зможете насолодитися плодами наукового прогресу і не нашкодити ні посуді, ні свого здоров'я.

Будь-який з способів для боротьби з нальотом хороший, але найкраще - це позбавлятися від нього якомога раніше, щоб не стикатися з серйозними забрудненнями на своїй улюбленій і чистії кухні.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як легко очистити каструлю від накипу
18-05-2016
Кулькість читачів: 6625