Як прати штучне хутро в домашніх умовах » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як прати штучне хутро в домашніх умовах

Як прати штучне хутро в домашніх умовах

Речі зі штучного хутра щільно увійшли в наше життя. Ще б пак, адже подібний матеріал доступний, гарний, може бути будь-якого забарвлення або фасону і відмінно утримувати тепло. Тому все більше панянок вибирають шубу зі штучного хутра, шапку і навіть речі для домашнього декору, як білий пухнастий плед. Але рано чи пізно кожному важливо дізнатися, як прати штучне хутро в домашніх умовах, щоб і шубу, і плед, і шапку повернути до первісного вигляду.

Прання в машинці

Найлегший спосіб випрати шапку, шубу, капюшон або плед із штучного хутра в домашніх умовах - це прання в машинці, яка більшу частину роботи зробить за вас.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

    Будьте обережні і уважні, спочатку переконайтеся, чи можна прати штучне хутро. Для цього перегляньте етикетку на одязі і врахуйте, що зазвичай прання в машинці допустиме для виробів з матеріалу з коротким і густим ворсом.

Якщо ви абсолютно впевнені, що такий спосіб вашим речам не зашкодить, важливо враховувати кілька нюансів:

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

  •     Бажано, якщо ви користуєтеся пральною машинкою, в якій передбачене налаштування режиму прання і віджиму, зазвичай найкраще можна налаштувати моделі з вертикальним завантаженням.
  •     Миючий засіб вибирайте найделікатніший з можливих, найкраще, якщо це буде порошки та концентрати для шовку або вовни.
  •     Щоб не додавати собі проблем, періть штучне хутро окремо від решти білизни. Навіть якщо вам треба випрати тільки одну шапку. Якщо є можливість відщібнути хутряні деталі, наприклад, капюшон, від речей, зробіть це і виперіть їх окремо.
  •     Перед пранням бажано замочити виріб з хутра, наприклад шубу або плед, і дати засобу впливати на нього близько 20 хвилин. Не залишайте хутро більше, ніж на півгодини, щоб не пошкодилися волокна.
  •     Через 20 хвилин замочування виперіть річ в режимі полоскання для делікатних тканин на мінімальних обертах, якщо такі не передбачені, акуратно відіжміть хутро вручну.
  •     Відіжміть річ, якщо це можливо, повісьте на вішаки, дочекайтеся, поки з неї перестане капати вода і відправте сушитися в добре провітрюване місце. Важливо берегти хутро від прямих променів сонця.
  •     Під час сушіння або після нього акуратно розчешіть хутро за допомогою м'якої щітки.

Ручне прання


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Як прати штучне хутро вручну важливо знати тим, хто носить шубу чи інший виріб зі штучного хутра. Панянкам, які полюбляють одяг зі штучного хутра з довгим ворсом доведеться прати свою шубу, манто або шапку в домашніх умовах руками. Щоб правильно провести цю процедуру також важливо врахувати послідовність і правильність дій:


    1. Якщо потрібно відіпрати одну-дві плямочки з такого виробу, як, наприклад, громіздкий плед, мочити його весь потреби немає. Протріть місце забруднення ватним диском, змоченим в делікатному мильному розчині. Залиште на деякий час, не довше 10 хвилин і вимийте розчин ватним диском змоченим чистою водою. Неохайні плями більше не будуть псувати ваш плед, і великих зусиль прання не потребує
 
 
    2. Щоб випрати щось невелике, наприклад, шапку або капюшон, скористайтеся невеликим резервуаром. Якщо вам потрібно випрати річ, яка не поміститься в жодну миску, що є у вашому розпорядженні, розведіть мильний розчин з прального порошку або концентрату прямо у ванній. Вода з розчином не повинна бути вище 40 ° С. Замочіть в ньому одяг зі штучного хутра і залиште на півгодини.
 
 
    3. Перед полосканням можна злегка потерти хутро пальцями або губкою в місцях, де хутро має особливу потребу в пранні. Полоскати його треба дуже акуратно, щоб не висмикнути ворс з основи, спочатку теплою водою, а потім холодною.
   
    4. Віджимати річ треба обережно вручну, промокаючи рушником або матеріалом. Після цього одяг треба повісити на плічки і відправити сушитися подалі від опалювальних приладів і прямих сонячних променів.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як прати штучне хутро в домашніх умовах
18-05-2016
Кулькість читачів: 2790