Як почистити срібний ланцюжок » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як почистити срібний ланцюжок

Як почистити срібний ланцюжок

Якщо ваш срібний ланцюжок втратив свій колишній блиск і ви не знаєте що з цим робити, то сьогоднішня стаття буде вам корисна. У цій статті ми дамо кілька порад як почистити срібний ланцюжок в домашніх умовах. Срібло має властивість темніти. Хтось пояснює це з наукового боку, хтось схильний вірити народним повір'ям, проте срібло чистити потрібно.

Але як почистити срібний ланцюжок? Адже він дуже рельєфний, і простою ганчірочкою її не протреш.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Для початку хочу дати кілька порад, що б звести потемніння срібла до мінімуму. По перше не залишайте у ванній кімнаті свої срібні речі, інакше вони від взаємодії з вологим повітрям неодмінно потемніють. По друге, щоб зменшити вплив зовнішнього середовища правильніше тримати їх у темному закритому місці, наприклад у футлярі або в скриньці.

Тепер давайте розглянемо кілька способів, як почистити срібний ланцюжок:


- Наберіть невелику чашу води. На півлітра води, потрібно додати пару ложок харчової соди і покласти харчову фольгу, якщо немає фольги замініть наприклад шматочками дроти. Поставте на газ і доведіть до кипіння, після чого опустіть туди свій потемнілий ланцюжок буквально на кілька секунд. У результаті ваше срібло блищить і виблискує.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Ще один спосіб як очистити срібний ланцюжок, що прийшов до нас від бабусь.

- Злийте воду в якій варилася картопля в чашку, можна додати промиті картопляні очистки, потім закиньте туди ваш потемнілий срібний ланцюжок і кип'ятіть на слабкому вогні 20 хвилин. Данний спосіб дуже м'яко очищає і не завдає жодної шкоди прикрасі.

Також ефективним способом як очистити срібний ланцюжок є відмочування ланцюжка в розчині нашатирю і фейрі.

- На сто грам води влити чайну ложку нашатирного спирту і додати трохи Фейрі і покласти на деякий час срібний ланцюжок. Наливати потрібно в ємність з щільною кришкою, щоб не дихати парами аміаку.

- Також дуже добре очищають срібло зубні порошки і пасти, але слід з обережністю ставитися до таких способів очищення. При всій своїй ефективності, такі способи наносять деяку шкоду виробам, так як в них присутні абразивні присадки і після чищення неминуче утворюються мікроподряпини.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Ну а останнім часом з'являються все нові способи. Люди придумують як очистити срібний ланцюжок новими засобами. Наприклад непогано очищає срібло кока-кола та аналогічні напої.
 
 
Просто залийте ними на ніч ваш потемнілий ланцюжок.
 
Також в ювелірних майстерень і ювелірних відділах можна знайти спеціальну рідину для очищення срібла, за допомогою якої ви повернете блиск своїй прикрасі.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як почистити срібний ланцюжок
26-11-2015
Кулькість читачів: 2142