Яке ліжечко купити для дому » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Яке ліжечко купити для дому

Яке ліжечко купити для дому

Ліжко - це наше райське ложе, на якому ми не тільки відпочиваємо і спимо, але і за фактом проводимо як мінімум третину життя в цілому. Саме від нього залежить загальне самопочуття, стан фізичного і морального здоров'я, а також повноцінність сну людини.

Варіанти і типи

В цілому, ліжка ділять на кілька типів, і поділ цей проводиться на підставі якості і форми рами, матеріалу, з якого вона виготовлена, а також розміру. Будь-які спальні меблеві гарнітури слід купувати на надійних порталах, відповідного призначення.

Металеві рами дуже поширені. Вони оснащуються спинками і підніжками. У плані ціни, такі вироби оцінюється досить недорого, що надає їм додаткову затребуваність. Такі рами комплектуються пружинними матрацами будь-якої жорсткості. Згадані рами ідеальні для спалень сучасної стилістики. При цьому для класичного інтер'єру підійдуть переважно рами з деревини. Втім, на відміну від своїх металевих побратимів, дані основи значно важать і масивні за обсягом.

Хорошою альтернативою можуть стати регульовані рами. Їх часто застосовують в лікарнях, призначаються для інвалідів та малорухомих людей. Такі вироби оснащені спеціальним механізмом, який при певному впливі дозволяє контролювати розташування спинки і ножної частини (піднімає та опускає окремі фрагменти ліжка, тим самим дозволяючи користувачеві купувати зручне положення тіла).

Двоярусні ліжка розміщують в приміщеннях, де необхідно заощадити корисний простір. Вони можуть бути металевими, дерев'яними. В цілому їх відмінність проводиться на підставі розміру і стилістичної спрямованості. Стандартне ліжко такого типу володіє двома односпальними місцями, розташованими один над одним.
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Яке ліжечко купити для дому
21-10-2015
Кулькість читачів: 1697