Яку посудомийну машину купити » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Яку посудомийну машину купити

Яку посудомийну машину купити

Посудомийна машина - це мрія багатьох, адже даний пристрій дозволяє максимально якісно вимити і висушити посуд і столові предмети, чого навіть при неймовірному старанні не здатна зробити людина. В результаті, користувач в буквальному сенсі отримує нові і блискучі комплекти і не докладає для досягнення цього ніяких зусиль.

Різновиди і типи

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

За підрахунками фахівців, в середньому, людина витрачає близько 5 років свого життя на миття посуду. А щоб зайняти цей час більш цікавими завданнями і заходами, необхідно просто купити посудомийну машину.

Повнорозмірні машини. Їх габарити - 60х60х85см. Такі вироби без праці здатні відмити за один захід близько 12-14 комплектів посуду. За традиційними уявленнями, 1 комплект включає в себе близько 11 предметів, якими користується 1 людина. Сюди відносяться 3 тарілки різного призначення, чашка, 3 ложки, стакан, ніж, блюдце і вилка. При цьому якщо сім'я складається з 3-5 чоловік, в день вона використовує не менше 10 комплектів посуду, включаючи каструлі і сковорідки. При такому підході рекомендується брати повнорозмірну машини і включати її приблизно 1 раз на 1-3 дні.

Вузькі машини. Габарити - 45х60х85см. Це найпопулярніший вид машин. У такій модель міститься порядку 6-9 комплектів посуду. Такі прилади відмінно виконують свої завдання, але розраховані для сімей з 2-3 чоловік. Завдяки компактності, відмінно підходять для малорозмірних кухонь, і вимагають самого мінімуму для обслуговування і розміщення. При необхідності, їх допускається вбудовувати в кухонні меблі.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Компактні машини. Габарити - 45х55х45см. Вміщають не більше 5 комплектів посуду. Мають малу вагу і розмір, що дозволяє розташовувати їх на столі або вбудовувати в підлоговий / навісну шафу.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Яку посудомийну машину купити
19-10-2015
Кулькість читачів: 1819