Як вибрати обідній стіл » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вибрати обідній стіл

Як вибрати обідній стіл

Кожен день за обіднім столом збирається все сімейство. Це своєрідний центр обідньої зони, і самий потрібний предмет меблів у будинку. Крім того, за цим столом проходять всі свята і застілля.

Основним параметром обіднього столу є його розміри. Цей показник повинен бути таким, щоб не займати багато місця, але в той же час, щоб за ним розміщувалося кілька людей.

Для середньої людини цілком вистачає близько 60см місця. Стіл з розмірами 90х70см може розмістити чотири особи. При цьому потрібно враховувати, що він не повинен розташовуватися біля стіни, має бути витримано відстань 50см, щоб з-за столу безперешкодно вставати.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Якщо все ж, стіл планується поставити біля стіни, по можливості потрібно вибирати прямокутну конструкцію.

Важливо, щоб стіл з навколишнім інтер'єром виглядали в одному ключі. Для стилю hi-tech в тему підійде стіл зі стільницею зі скла на металевих ніжках. До класичної кухні підійдуть круглі, овальні або прямокутні столи з заокругленням на кутах.

Як матеріал для класичного обіднього столу використовують щільне дерево. Але вартість такого столу не низька. Більш доступними є стільниці з МДФ або ПВХ, покриті зверху хорошим шпоном.

Вибираючи скляну стільницю, потрібно обов'язково переконатися в достатній міцності скла, щоб в майбутньому це не стало несподіванкою. Прозорі меблі особливо добре виглядають в негабаритних приміщеннях, вона виконує свої функції, не створюючи видимого об'єму.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Обідній стіл зазвичай використовують тільки члени сім'ї, але якщо в планах запрошувати і саджати за нього друзів і знайомих, варто подумати про столи-трансформери. Вони обладнані механізмами, що змінюють габарити стільниці, а в окремих випадках і висоту столу.

Столи-трансформери за принципом поділяються на «книжки», з вкладками і «столи з крилами». У кожного механізму свої особливості.
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати обідній стіл
18-10-2015
Кулькість читачів: 1915