Якою повинна бути кухня вдома » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Якою повинна бути кухня вдома

Якою повинна бути кухня вдома

Як створити затишок і гармонію в кухні? Таке питання хвилює багатьох господинь, адже кухня - одне з центральних місць у житті кожної родини. На це питання досить складно дати однозначну відповідь, адже все залежить від фінансових можливостей сім'ї, побажань та уяви.

До дизайну кухні в будь-якому випадку завжди слід підходити з душею, при цьому розміщуючи всі необхідні предмети якомога раціональніше. Мінімальний і життєво важливий набір кухонних предметів включає в себе: зручну мийку, навісні шафи, обробний і обідній столи, холодильник, плиту і, звичайно ж, побутову техніку.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Що стосується побутової техніки, вже досить давно зарекомендувала себе і користується попитом продукція німецької якості. Вона довговічна і надійна.

Кількість меблів необхідно визначати з числа осіб у складі сім'ї. І так як на кухні відбувається процес приготування їжі всі робочі поверхні повинні легко очищатися і це вже питання гігієни. Порушення гігієни на кухні загрожує харчовими отруєннями і появою комах. Це основні і найважливіші правила - інше за бажанням.

Одним з цікавих дизайнерських рішень є поділ приміщення кухні на дві різні за функціями зони: робочу і обідню, але такий прийом підійде лише для тих, у кого площа кухні більше 9 квадратних метрів. У робочій зоні буде розташовуватися все необхідне для безпосереднього приготування їжі. А в іншій, тільки обідній стіл і стільці. Підлоги в цьому випадку розділяють за кольором і фактурою. У робочій зоні підлоги найкраще викласти плиткою для підлоги, а в обідній зоні зробити підлогу з імітацією дерева.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Такий прийом підійде для тих, хто бажає мати окрему їдальню і окремо кухню, але площа не дозволяє. Також це допоможе візуально збільшити простір приміщення.

У зоні їдальні цілком доречні картини над обіднім столом, краще місце для розміщення такої зони - біля вікна. У цьому випадку можна підібрати текстильні штори в тон обіднього столу.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

У робочій зоні слід розміщувати все компактно. Кращим варіантом буде вбудована побутова техніка. Якщо є фінансова можливість, то установка вбудовуваної посудомийної машини просто необхідна. Це дозволить економити час, воду і місце на кухні. При наявності посудомийної машини, можна обійтися найменшою або навіть кутовию раковиною, а у сучасних вбудованих моделей посудомийних машин вельми компактні розміри.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Якою повинна бути кухня вдома
18-10-2015
Кулькість читачів: 2152