Що має бути у ванній кімнаті » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Що має бути у ванній кімнаті

Що має бути у ванній кімнаті

Ванна кімната - це місце, де люди перебуваючи наодинці з собою, можуть повноцінно розслабитися, відпочити, провести релаксуючі процедури і зайнятися гігієною тіла. Однак щоб такі заходи могли стати комфортабельними і зручними, приміщення необхідно правильним чином обладнати і укомплектувати спеціальними аксесуарами і атрибутами.

Аксесуари для ванної
У ванній кімнаті повинні бути полички, гачки, шафки, пристосування для мила, і багато іншого. В якості мильниці, можна використовувати пластикові, скляні або керамічні ємності. При необхідності можна прикріпити на стіну в душовій або над раковиною гратчасту мильницю. Однак щоб зручніше було за нею доглядати, мильниця повинна зніматися. При наявності рідкого мила, слід купувати також і дозатор з металізованим кінчиком (пластик швидко виходить з ладу). Зубні щітки містять в стаканчиках, які бувають одинарними, або подвійними.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Рушники повинні бути в декількох варіантах. Рушник для рук, найкраще вішати на гачок поблизу раковини, тоді як лазневі вироби рекомендовано зберігати в складеному вигляді на спеціально-відведених поличках, або вішати їх на окремих гачках. Можна купувати рушники в інтернет-магазині або у відповідних салонах міста. На таких ресурсах, рушники, як правило, представлені в широкому асортименті.

Полиці у ванній розміщують «по стінах». Такий підхід дозволить заощадити багато простору і додати інтер'єру вишуканий вигляд. Над раковиною слід встановлювати велике дзеркало з полицею. Подібні поверхні можуть бути виконані з пластику або скла. Скляні довше служать і їх набагато зручніше очищати. На таких полицях зазвичай розкладають будь-які необхідні речі, в числі яких зубна паста, бритва, засіб після гоління, крем для обличчя, і т.п.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що має бути у ванній кімнаті
15-10-2015
Кулькість читачів: 2686