Які бувають витяжки та як їх вибрати » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Які бувають витяжки та як їх вибрати

Які бувають витяжки та як їх вибрати

Кожна сучасна кухня, сьогодні обладнується витяжкою, завдяки якій всі запахи, летючі пари і жири, що утворюються в процесі готування, не забруднюючи приміщення, виводяться прямо у вентиляцію, а не осідають на покриттях і меблів, як було колись. Такий підхід є дуже зручним і практичним.

Моделі і види

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

В цілому, витяжки розрізняються за типом конструкції, розміром і місцем розташування.

Вбудовані. Це популярна модель, яку використовують багато. Вона зручна для малорозмірних і просторих кухонь, і може стати доповненням до кухонної шафи. Крім того, ці витяжки не порушують дизайн приміщення і дозволяють приховати всі елементи повітрявідведення.

Острівні. Це практичні моделі, які монтують над робочою зоною, в кухнях острівного типу. Їх встановлюють безпосередньо над варильним полотном, тим самим збільшуючи ефективність роботи приладу. Сама витяжка прикріплюється на стелі, завдяки чому її розмір, втім як і дизайн, можуть бути абсолютно будь-якими.

Підвісні (горизонтальні). Дані моделі надзвичайно прості в пристрої і легкі в монтажі. Їх кріплять до стіни, однак при бажанні над витяжкою можна встановити декоративну шафу в якості декору.

Підвісні (вертикальні). Вони надзвичайно схожі з їх вищевказаними побратимами, але мають відмінність в плані розташування. Дані моделі теж кріплять на стіні, але розміщують практично вертикально. При такому підході практичне призначення стає другорядним, в чільну роль бере на себе декоративність і дизайн.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Купольні. Це поширений тип витяжки, який відрізняється функціональністю, зручністю і практичністю. Купольні моделі можуть відрізнятися за формою. Так, вони бувають трапецієподібними, прямокутними і куполоподібними. Їх кріплять на стіні, а для виробництва застосовують різні види металів (алюміній, неіржавіюча сталь, хром).

Варто відзначити, що дизайн кухонних витяжок досить різноманітний. Вони можуть виготовлятися в кричущому стилі хай-тек, володіти класичними формами, або виглядати як плоскі панелі зі скла або металу.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Які бувають витяжки та як їх вибрати
14-10-2015
Кулькість читачів: 1852