Як швидко і ефективно відіпрати йод з будь-якої поверхні » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як швидко і ефективно відіпрати йод з будь-якої поверхні

Як швидко і ефективно відіпрати йод з будь-якої поверхні

Плямочка від йоду - це не вирок для улюбленої речі. Забруднений одяг можна відіпрати без особливих зусиль, важливо тільки знати, за допомогою чого і як очистити тканину в домашніх умовах.
 
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
Видалення плям з допомогою натуральних речовин

Хто-хто, а наші бабусі точно знали, як відіпрати йод без «хімії». Тому, якщо ви зіткнулися з такою проблемою, досить озброїтися молоком! Для цього забруднений одяг поміщають в посудину з молоком на 20 хвилин. Після закінчення часу забруднене місце додатково запрасувати з господарським милом.

Не менш ефективний спосіб виведення плям з одягу - використання картопляного крохмалю або сирої картоплі. Місце з плямою присипають крохмалем, злегка змочують водою і залишають на 12 годин. Якщо під рукою крохмалю немає, його можна замінити сирою картоплею. Для більшого ефекту одяг протирають з обох сторін половиною картопляної бульби.

    
Не турбуйтеся, якщо оброблена картоплею тканину посиніє - це нормальна реакція. Все зникне після того, як річ буде випрана повторно.

При виведенні забруднень використовують і лимонний сік. Забруднене місце змочують соком або розчином води з лимонною кислотою, залишають на деякий час і промивають холодною водою.

Хімічні засоби в боротьбі з плямами від йоду

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Відіпрати одяг, диван або забруднений килим можна, вдавшись до хімічних речовин. У такому випадку найчастіше використовують:
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як швидко і ефективно відіпрати йод з будь-якої поверхні
4-10-2015
Кулькість читачів: 2324