Як почистити брудний килим » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як почистити брудний килим

Як почистити брудний килим

Не у всіх нас є супер миючі пилососи, зате майже в кожному будинку знайдеться килим або палас. Ймовірно, тому питання, як випрати килим, хвилює багатьох людей. Як ви думаєте, наскільки складно це зробити?

Велике значення має розмір виробу. Зрозуміло, що маленький килим випрати в домашніх умовах значно простіше, ніж великий важкий палас на кілька квадратних метрів.

Прання у ванніПеред початком прання в обов'язковому порядку треба:

- пропилососити килим або зібрати поверхневий бруд за допомогою віника.
- оглянути виріб і визначити, де розташовані плями, які потребують окремої обробкі.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Отже, якщо розміри дозволяють, то чистку і мийку килимів слід здійснювати у ванній. Треба згорнути підлогове покриття в рулон і помістити його у ванну. Потім відвернути верхній кінець і натерти щіткою з миючим гелем. Порошок для прання краще не використовувати, тому що він погано вимивається. При наявності в'їдливих плям килим можна залишити на деякий час відмокати, а потім змити піну напором води з душу і приступати до чищення іншої частини.

Миючу рідину можна зробити самостійно. Вона буде краще тим, що в неї входять доступні і недорогі компоненти. На відро (5-6 літрів) теплої води беруть 2 столові ложки рідкого миючого засобу для посуду, 50 грам оцту і стільки ж нашатирного спирту. Розчин відмінно відмиває всілякі плями з килимів, освіжає колір і усуває запахи. Запах нашатирного спирту швидко вивітрюється.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як почистити брудний килим
2-10-2015
Кулькість читачів: 5579