Як відмити кухонні шафи від жиру » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як відмити кухонні шафи від жиру

Як відмити кухонні шафи від жиру

Кожній господині у світі знайома ця проблема - бризки жиру на кухонній шафці. Особливо якщо шафка стоїть близько до кухонної плити, відмити неймовірно важко. Все ж, є кілька способів і зараз ми про них дізнаємося.

СпецзасобиНайпростіший шлях полягає в тому, що ви купуєте засіб від жирного нальоту. Такі спеціальні склади продають всі компанії з випуску побутової хімії, наприклад, Амвей або Фаберлік. Деякі з них діють настільки ефективно, що роблять дверці і стінки кухонних шаф, немов новими. Поверхня повністю звільняється від всякого нальоту. Треба лише змочити її засобом, почекати кілька хвилин, а потім помити звичайною водою.

У таких речовин є тільки один недолік - їх вартість. Дійсно ефективні засоби коштують досить дорого, і наводять на думку пошукати їм заміну. До того ж є місцевість, в якій суперзасіб не продають, і там придумали свої способи відмити шафи від жиру.

Існують, щоправда, і дешевші засоби (Комет, Саніта, Пемолюкс, Шуманом і т. Д.), Але перш ніж ними щось почистити, перевірте їх на маленькому непомітному клаптику. Матеріал меблів, встановлений на кухні, може бути різним і компоненти кожного засобу по-різному на нього діють.

Масло і сода


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як відмити кухонні шафи від жиру
27-09-2015
Кулькість читачів: 13407