Як вибрати ліжечко-маятник » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вибрати ліжечко-маятник

Як вибрати ліжечко-маятник

Не дивлячись на те що все більше батьків вважають за краще спати разом зі своїм малюком, більшість тат і мам все ж хочуть, щоб їхньої дитини було свое ліжечко.

 

Готуючись до народження малюка, всі майбутні батьки стоять перед вибором яке ліжечко купити: з маятником або без. На що звертати увагу при покупці? Думка мам в цьому питанні розходиться.

 

Ліжечко-маятник - щось середнє між звичайним класичним ліжечком і люлькою. На думку деяких заколисування негативно позначається на вестибулярний апарат дитини.

 

І все ж на що звертати увагу при виборі ліжечка з маятником? На те як він працює. Маятниковий механізм приводиться в дію, коли дитина буде крутитися уві сні або при легкому дотику батьківської руки.

 

Якщо вам маятник буде не потрібен - його можна заблокувати, і ліжечко буде вам служити як звичайне класичне, а при необхідності розблокувати. Також бортик ліжка легко забирається і при необхідності його можна приставити до батьківського ліжка. Залежно від моделі в ліжечках-маятниках є додаткові полиці, де можна зберігати необхідні речі, такі як підгузники, серветки, гігієнічні засоби та інше. Не мало важливо і те що в залежності від комплектації, такі ліжечка для зручності можуть мати додаткові приставні й підрозділяються на: прості, трансформер, ліжечка з ящиками і ліжечка з комодом.

 

Існує також ліжечка з поздовжнім і поперечним маятником. Плюс поздовжнього маятника полягає в тому, що він забезпечує природне заколисування малюка, подібно до того як його заколисує мама на руках. Більшість батьків вважають за краще такі ліжечка, так як вони дозволяють покачати новонародженого, не встаючи з ліжка.

 

А поперечний маятник дозволяє заколисувати дитину так як заколисували дитину в старовину в колисці: з одного боку в інший. Але на відміну від стародавніх колисок ліжечко-маятник не перевертається при сильному розгойдуванні.

 

Також існує ліжечко з універсальним маятником дозволяє змінювати положення розгойдування. Батьки можуть без особливих зусиль змінити положення заколисування з поздовжнього на поперечне і навпаки.

 

Важливою вимогою при виборі ліжечка є те з якого матеріалу воно виготовлено: дерево, пластмаса або метал. Багато меблеві фабрики виготовляють ліжка, які покриті м'яким матеріалом або силіконом. Це застереже дитинувід того що вона зашкодить ясна і порожнину рота, коли захоче спробувати ліжечко на смак.

 

Важливо й те яке дно ліжечка: суцільне або рейки. Ліжка з плоским дном більш ходові і дешевші, але їх мінус в тому що немає вентиляції матраца і з часом з'являється цвіль.

 

Звертайте також увагу на те яку відстань між рейками бокового огородження. В ідеалі вона повинна бути не менше 7-8 см. Для безпеки механізм відкривання повинен бути не досяжний для малюка.

 

Саме ліжечка з маятниковим механізмом займають головне місце по ринковому попиту. Оптимальним є поздовжнє розгойдування, яке допомагає швидше заспокоїти дитину і укласти спати.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати ліжечко-маятник
10-10-2016
Кулькість читачів: 1654