Навіть майже півторастолітня коляска Silver Cross прекрасно виглядає! » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Навіть майже півторастолітня коляска Silver Cross прекрасно виглядає!

Навіть майже півторастолітня коляска Silver Cross прекрасно виглядає!

У 2015 році аукціонний будинок Vectis виставив на продаж коляску Silver Cross, зібрану в 1878. З огляду на те, що британська компанія виникла в 1877, це однин з перших її дитячих транспортних засобів, і зроблена вона була засновником - Вільямом 

Вілсоном. На шасі навіть зберігся патентний номер - 5467. Покупець знайшовся швидко - ним виступила сама компанія Silver Cross.

 

Угода склала 4 400 фунтів стерлінгів.

 

Генеральний директор Нік Пакстон сказав: «Ми були дуже раді забрати оригінальну історичну коляску додому. Це нагадування про революційний британський дизайн, який змінив обличчя індустрії ». Нагадаємо, що Вільям Вілсон винайшов С-образну підвіску, з'єднану з люлькою шкіряними ремінцями, завдяки чому і великим колесам - діаметр передніх сантиметрів 70 - дитина могла комфортно їхати по характернійнерівності мостових.

 

Відмінна збереженність історичної коляски

 

Вона не тільки добре виглядає для такого поважного віку, але і продовжує функціонувати. Протягом довгої історії у неї було всього три власника: спочатку її купила родина з Единбурга, через століття - неназваний приватний колекціонер, і ось недавно Silver Cross.

 

Нік Пакстон і його колеги були по-справжньому щасливі дізнатися про цей лот, тому що, можливо, це єдина збережена коляска збірки Вільяма Вілсона. Його послідовник каже: «Я працюю в Silver Cross протягом більшої частини моєї кар'єри, і отримати можливість об'єднати 138-річну реліквію з нашої сучасної колекцією - це гордий, дуже особистий момент».

 

Компанія, яка пам'ятає традиції

 

За півтора століття дизайн дитячого транспорту зазнав серйозних змін, про що свідчить, наприклад, універсальна коляска CAM Minu Elite 3 в 1 (http://spok.ua/cam-minu-elite-3-v-1-biej/p106481/) , та й деякі саме від Silver Cross, але британська компанія і сьогодні продає модель, дуже схожу на історичну - це Balmoral. Вся вона, в тому числі знаменита C-образна підвіска заснована на витончених лініях. Процес її виготовлення мало відрізняється від того, як створювалася родичка випуску 1878 року. В основному використовується ручна праця, велике значення має майстерність. Збірка Balmoral відбувається в Йоркширі, в графстві, де все і починалося. У Великобританії більше немає аналогічних заводів.

 

Дизайн Balmoral поза часом, така коляска розкішно виглядає і зараз. Не дивно, що серед володарів даної моделі діти багатьох зіркових мам, в тому числі:

 

 

- Хелени Бонем Картер,

 

 

- Дженіфер Лопес,

 

 

- Міранди Керр,

 

 

- Меггі Джилленхол,

 

 

- Лілі Аллен.

 

Компанія Silver Cross давно звикла користуватися увагою прославлених людей - вже приблизно століття вона поставляє дитячий транспорт для британської королівської сім'ї. Звичайно, її вибрали Кейт Міддлтон і принц Вільям. Правда, герцогськеподружжя воліло модель Sleepover. Її теж варто назвати вінтажною, особливо у випадку з забарвленням Silver Cross Sleepover Elegance Cream (http://spok.ua/silver-cross-sleepover-elegance-cream/p80350/), але не настільки традиційною, як Balmoral, - таке оформлення увійшло в моду приблизно в середині минулого століття.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Навіть майже півторастолітня коляска Silver Cross прекрасно виглядає!
10-10-2016
Кулькість читачів: 1249