Як вибрати постільну білизну? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вибрати постільну білизну?

Як вибрати постільну білизну?

Сучасний ринок постільної білизни володіє величезним асортиментом. Серед усього розмаїття можна зустріти і не якісний товар.

 

Звичайно, у кожного свої переваги у виборі постільної білизни. Але в цій статті ми наведемо загальні рекомендації по вибору текстилю.

 

Вибір підодіяльника

 

В першу чергу правильний підодіяльник повинен влитті сидіти на тій ковдрі, на яку його одягатимуть. Найчастіше розмір ковдри сантиметрів на п'ять роблять менше, ніж розмір підодіяльника. У деяких людей існує звичка спати на великому ліжку, на всього лише під полуторною ковдрою. Їм можна дати окрему пораду: придбати другу полуторну ковдру і зручний «сімейний» комплект постільної білизни. У такий набір входять два підодіяльника, простирадло і дві пари наволочок.

 

Вибір простирадла

 

Правильний вибір простирадла теж впливає на комфортність сну. Але його вибирати ще легше, ніж підодіяльник. Основне завдання - грамотно виміряти матрац ліжка. Звичайно, велике простирадло можна буде підвернути під матрац, а ось занадто маленьке не підійде абсолютно. Розрахувати обсяг необхідного простирадла дуже просто: потрібно до ширини матраца додати значення його товщини і ще пару сантиметрів на загин.

 

Вибір наволочки

 

З неюсправи йдуть ще простіше. Необхідний розмір потрібно визначати за формою подушки. Наволочки для квадратних подушок зазвичай мають розмір 70 × 70 см, а для прямокутних - 50 × 70 см.

 

Забарвлення

 

Білий. Така постільна білизна є класичним і підходить кожному, так як світлі відтінки заспокоюють і позбавляють від безсоння.

 

Чорний. Даний колір підходить далеко не всім, так як багато людей будуть відчувати себе некомфортно.

 

Червоний. Така білизна підходить активним і енергійним людям. Воно допомагає стабілізувати серцебиття і знизити кров'яний тиск.

 

Помаранчевий. Даний колір допомагає впоратися з депресією і заряджає хорошим настроєм.

 

Зелений. Дана білизна допомагає розслабитися, знімає стрес і м'язову напругу.

 

Блакитний.Текстиль таких відтінків робить позитивний вплив на психіку і розслабляє.

 

Матеріал

 

Вибір тканини для постільної білизни є дуже важливим параметром, від якого залежить комфортний сон.

 

Бавовна. З неї складаються такі тканини як батист, сатин, бязь і т.д. Такі матеріали характеризуються своєю натуральністю і практичністю.

 

Льон. Це дуже старовинний матеріал, який не затримує вологу і дуже міцний. Така постільна білизна прослужить вам довгі роки.

 

Шовк. Раніше цю тканину для постільної білизни використовували тільки в країнах з жарким кліматом, тому що даний матеріал завжди залишається прохолодним. З цієї причини можна порадити використовувати шовкову білизну влітку.

 

Синтетичні і натурально-синтетичні матеріали. Таким матеріаламможна віддати перевагу лише в такій ситуації, коли час

 

використання постільної білизни є більш важливою характеристикою, ніж його гігієнічність. Завжди використовувати синтетичні тканини не рекомендується.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вибрати постільну білизну?
6-10-2016
Кулькість читачів: 1293