Як вивести пляму від фарби з одягу » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як вивести пляму від фарби з одягу

Як вивести пляму від фарби з одягу

Зазвичай, коли ми фарбуємо, то одягаємо що-небудь гірше, тому що пофарбувати і не забруднитися практично нереально. Але, іноді трапляється «посадити» пляму від будь-якої фарби на одяг. Звичайно, відбувається це не з нашої волі, а просто випадково, але, тим не менш відтирати фарбу з одягу всім нам доводиться, якщо, звичайно, цей одяг Ви просто не перевели в «робочу», закинули її в кут і забули про неї на час. Якщо цей варіант Вас не влаштовує і Ви хочете пляму від фарби видалити, то це цілком можна реалізувати. Яким чином можна спробувати освіжити практично вже «вбиту» річ, ми зараз і спробуємо з'ясувати.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Пляма від фарби. Як її видалити з одягу?


Можливо, цю проблему можна вирішити розчинником, або яким-небудь іншим хімічним складом, але ми з «хімією» зв'язуватися не будемо і постараємося вивести пляму менш агресивним складом. Якщо сказати точніше, то взагалі не агресивним. Боротися з такою плямою ми будемо вершковим маслом. Крім нього знадобиться ще один, такий же простий, компонент.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

І так, про вершкове масло ми вже сказали. Крім нього нам знадобиться ще пральний порошок. Саме з цих двох простих складових ми і будемо готувати простий засіб, який допоможе нам впоратися з фарбою. І масло і порошок потрібно буде взяти в рівних пропорціях, тобто 1:1. Все це просто добряче перемішується, поки не вийде однорідна кашка. Далі просто намазуємо цим засобом нашу пляму і розтираємо її пальцем по ній. Робимо це, поки саме пляма від фарби на нашому одязі не розчиниться. Коли цей «приємний» момент відбудеться, то масло з порошком з одягу просто потрібно буде змити. Швидше за все масляна пляма на одязі все-таки залишиться, але це вже не така серйозна проблема, як та ж фарба. Можна просто випрати річ в машинці і все - ні фарби ні масла на Вашому одязі не залишиться.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як вивести пляму від фарби з одягу
1-10-2016
Кулькість читачів: 1546