Як зробити пральний порошок з господарського мила і соди » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як зробити пральний порошок з господарського мила і соди

Як зробити пральний порошок з господарського мила і соди

Ціни як і раніше, продовжують потихеньку рости (десь зовсім не потихеньку), тому багатьом доводиться шукати, на чому можна заощадити. А, економити можна майже у всіх областях (звичайно, в розумних межах), якщо Ви будете знати певні хитрощі, які і кінцевий результат не зроблять гірше, і гроші Ваші заощадять. Ось сьогодні ми звернемося до побутової хімії. Якщо зайти в магазин, і купити всю хімію, яка нам потрібна, то сума виходить вельми серйозна. Щоб її якось зменшити, можна купити дешевшу хімію, і зробити з неї та інших складових, якейсь більш дорогий засіб. Так, наприклад, можна з господарського мила зробити свій, домашній порошок. Звичайно, мило таке, за вартістю з порошком не порівняти, ось як раз в цьому рецепті і можна буде заощадити.

Робимо домашній порошок на основі господарського мила. простий рецепт


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Коли, щось потрібно приготувати своїми руками, то цими самими руками доведеться трохи повозитися. Але, зате Ви будете точно знати (аж до останнього компонента), з чого Ви це зробили. Щоб приготувати свій домашній пральний порошок, потрібно буде взяти господарське мило. Робити такого порошку відразу ми буде досить багато, тому беремо такого мила цілих 5 шматків! Все це мило Вам потрібно буде перетерти на тертці. Коли з цим завданням ви впораєтесь, то потрібно в отриману стружку всипати стільки ж соди. Можна брати просту, тобто харчову, або замінити її кальцинованою. Щоб в результаті порошок вийшов більш ароматним, потрібно додати туди ароматизатор. Найкраще для цього підійде будь-яке ефірне масло. 15 крапельок масла, цілком достатньо для такого обсягу домашнього порошку.

Добре для цього підходить масло апельсинове. Можна замінити його на масло лаванди, або м'ятним. Можна, звичайно, масло і зовсім з цього рецепта виключити, якщо не хочете ароматизувати порошок. Далі, мильну стружку з содою і маслом Ви просто перемішуєте, і можна готувати велику банку. Саме в неї і потрібно буде зсипати отриманий порошок. Чим він хороший? У ньому немає фосфатів та інших непотрібних речовин, він досить нешкідливий, а відпирає речі також добре. Банку, потрібно буде закрити, і зберігати її можна у ванній поруч з іншою побутовою хімією.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Що стосується застосування такого порошку, то засипають його не в відсік, а прямо в саму білизну, тобто безпосередньо в барабан. Пари ложечок (звичайно столових) такого порошку цілком вистачає на 4-х літровий барабан. Якщо він у Вас більше, або менше, то тут Ви вже самі зможете розрахувати його кількість виходячи з цієї норми. При пранні таким порошком, білизна виходить м'якою і свіжою, при цьому, якщо Ви додали ефірне масло, то речі матимуть легкий аромат, який Ви для цього вибрали в свій рецепт.

Рецепт №2


Цей рецепт ще простіше. Не потрібно витрачатися навіть на господарське мило, в хід можна пустити будь-які обмилки. Так що викидати їх не потрібно, вони цілком підходять для виготовлення такого порошку. Можна, взагалі не перетирати обмилки в порошок, а просто закинути їх так, прямо в барабан. Штук 5 обмилок Вам буде достатньо на повний барабан білизни. Прямо туди ж засипаємо і соду, вистачить всього 2-х столових ложок. Все, машинку можете закривати і запускати прання. Все дуже швидко, і дуже дешево!

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Ось ще кілька секретів по приготуванню такого порошку. Перший стосується мила. Його краще подрібнити на тертці дрібно. Воно так у Вас швидше розчиниться, і тоді ніяких слідів на білизні від ноьго розчинених шматочків у Вас не залишиться. Порошок цей, пере досить добре, так що багато його в бак засипати не потрібно. Пара ложок на весь бак, буде цілком достатньо. При застосуванні подібного домашнього порошку, речі зберігаються краще, тобто так швидко не затираються. Вигляд у них досить довго зберігається майже в магазинному варіанті, так що, думаю, це непогана заміна дорогим «брендовим» порошкам.
 
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як зробити пральний порошок з господарського мила і соди
1-10-2016
Кулькість читачів: 2445