Як легко прокидатися рано не почуваючи важкості » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як легко прокидатися рано не почуваючи важкості

Як легко прокидатися рано не почуваючи важкості

Існує загальноприйнята думка, що 6-8 годин сну щоночі просто необхідні кожній людині. Проте, останні дослідження показують, що це переконання має мало спільного з реальністю. Більш того, вчені з Центру дослідження сну Університету Суррей, Великобританія, стверджують: якіснть сну набагато важливіша за його кількість. Що ж впливає на якість сну? Що дозволить вам вставати рано і відчувати себе бадьорим, навіть якщо ви не спите достатньо? Читайте далі!
 
 

Як підготуватися до спокійного сну?

 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
1. Уникайте кави, червоного вина і шоколаду на ніч
Хочете гарненько виспатися за ніч? Тоді цикл вашого сну повинен бути безперервним. Вам вистачить 4 годин глибокого сну, щоб набратися енергії; головне - не переривати цей сон. Одна з найпоширеніших причин нічного безсоння - неправильне харчування; деякі продукти діють на вашу травну систему так, що ви буквально не можете спокійно спати! Кава, червоне вино і шоколад - приклади таких продуктів.
 
 
2. Сходіть в туалет прямо перед сном
Деякі з нас забувають відвідати туалет перед сном, читаючи, дивлячись телевізор або сидячи в Інтернеті до пізньої ночі. Однак сечовий міхур наповнюється поступово і непомітно, а нирки продовжують працювати всю ніч, поки ми спимо. Це означає, що, хоча наповнитися сечовий міхур може тільки до ранку, він буде турбувати вас вже в середині ночі. Тому важливо помочитися прямо перед сном, щоб уникнути цієї незручності.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
3. Переконайтеся, що ваша кімната вибудувана за принципами феншуй
Не всі вірять в давньокитайські принципи феншуй, проте вони відмінно поєднуються з західними цінностями і логікою. Дотримуючись їх, ви можете забезпечити собі більш спокійний сон, що наповнює вас енергією щоранку. Особливо важливо звернути увагу на облаштування спальні, розташування меблів і ліжка. Ліжко має бути поставлена ​​так, щоб ви могли бачити двері в кімнату з положення лежачи, але при цьому не на шляху людини, що входить в ці двері. Це вселяє в нас почуття впевненості і комфорту, коли ми спимо. Крім того, має значення, в яких тонах ви оформляєте спальню. Рекомендуються відтінки синього і зеленого - вони символізують безтурботність, спокій і гармонію без зайвих емоцій.
 
 

Що варто зробити після того, як ви прокинулися?

 
 
4. Зосередьтеся на що-небудь хороше, що піднімає настрій
Стрес і тривожність впливають на наше самопочуття, а також на моделі мислення, надалі виникають під час сну, і на рівень кортизолу, який відповідає за тривожність, в організмі. Через це ми можемо відчувати себе втомленими, навіть добре виспавшись. Спробуйте нейтралізувати це, сфокусувавшись на приємні моменти майбутнього дня. В деякі дні це зробити простіше, ніж в інші, так що плануйте гарне і згадуйте приємні речі заздалегідь; можете навіть заносити їх в календар!
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
5. Підберіть для себе відповідний режим ранкових фізичних вправ
Навіть якщо ви прокинулися вранці і відчуваєте, що сповнені енергії, це відчуття може піти, якщо його не підтримувати. Тут в гру вступає зарядка! Вона покращує настрій і допомагає вам бути зібраними і сконцентрованими протягом дня. Навіть найпростіші вправи, наприклад, біг, призводять до того, що мозок дає сигнал про викид в кров ендорфінів, які знімають симптоми стресу, втому, а іноді навіть біль.
 
 
6. Випийте води відразу після того, як ви прокинулися
Згідно з декількома дослідженнями, то, як ми підтримуємо питний режим, прокинувшись вранці, критично впливає на стан нашого здоров'я і свідомості. Простий стакан води з ранку прискорює метаболізм, допомагаючи вам прокинутися швидше і відразу ж відчути бадьорість! Що стосується гарячих напоїв, намагайтеся не пити кави щодня: хоча вважається, що саме кава відмінно стимулює органи чуття, з часом наше тіло звикає до кофеїну, і досягти бажаних результатів стає все важче і важче. Пийте каву періодично, іноді, коли ви відчуваєте себе особливо втомленими; в інші дні замініть його фруктами і чаєм.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як легко прокидатися рано не почуваючи важкості
2-08-2016
Кулькість читачів: 1501