Як забрати будівельний пил після ремонту » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як забрати будівельний пил після ремонту

Як забрати будівельний пил після ремонту

Після ремонту, проведеного в квартирі, на підлозі часто залишається велика кількість будівельного сміття і пилу. Це можуть бути вапняний наліт, залишки цементу, піску і інші забруднення, які досить важко видалити з поверхні. Для того, щоб прибирання було ефективним, потрібні перевірені дієві методи.

Поради з прибирання


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Для того, щоб згодом було легше прибирати бруд, перед початком ремонту потрібно накрити всю площу приміщення поліетиленом великого розміру або газетами. Це дасть можливість захистити підлогу від великої кількості бруду і легше відмити його згодом.

Якщо ви використовуєте спеціальні засоби для чищення, надіньте рукавички, так як в чистячих розчинах багато хімічних речовин, агресивно діють на шкіру.


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Присохші до підлоги шматки цементу, алібастру і інших матеріалів обережно відскоблити за допомогою шпателя, після чого змочіть плями, що залишилися від них, вологою ганчірочкою.

Прибирання забруднень з ламінату та паркету повинно відбуватися з використанням тільки спеціальних засобів, призначених для цих покриттів.

Прибирання приміщення повинно проводитися в такому порядку:

- Зберіть великі шматки будівельного сміття;


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

- Віником, змоченим у воді, кошторисі основну бруд, починаючи з кутів;

- Вимийте підлогу мокрою ганчіркою, використовуючи велику кількість води;

- Поміняйте воду і добре промийте все ще раз з використанням миючого засобу;

- Повторіть процедуру кілька разів, часто міняючи воду.

Відмиваємо забруднення

Для того, щоб відмити гіпсовий або вапняний пил і різні забруднення будівельного характеру, що залишилися після ремонту, є кілька ефективних способів.

- Будівельний пил добре забирається розчином рослинного масла. Влийте в теплу воду кілька столових ложок олії і    перемішуйте. Вимийте кімнату, потім вилийте відро. Потім помийте все розчином з невеликою кількістю оцту. В кінці прибирання добре промийте всю площу чистою водою.

- Щоб відмити кімнату після ремонту, використовуйте звичайну сіль. Спочатку помийте всю площу водою з додаванням будь-якого миючого засобу. Поміняйте воду і додайте в відро приблизно півсклянки солі. Після миття з сіллю протріть підлогу чистою водою.

- Прибрати будівельний пил після ремонту допоможе перманганат калію (марганцівка). Розведіть трохи порошку в воді, щоб вийшов яскравий рожевий колір. Ретельно промийте приміщення.

- Для того, щоб прибрати будівельний пил, можна використовувати гас. Приблизно сто грам гасу налийте у відро з водою. Вимийте всю площу підлоги. При необхідності промийте його ще раз.

- Відмити підлогу від будівельного пилу можна за допомогою універсальних засобів для чищення поверхонь (Domestos, Amway). Розведіть за інструкцією засіб в теплій воді. Вимийте всю забруднену площа. Після цього протріть чистою водою.

- Щоб прибрати різний бруд після ремонту, можна застосувати спеціальні миючі очищувачі для підлог (Містер Мускул або Містер Пропер). Розведіть їх так, як вказано в інструкції і ретельно вимийте брудні поверхні. При необхідності повторіть операцію.

- Для того, щоб прибрати гіпсову і вапняну пил, існує спеціальне засіб для чищення Probel, яке можна купити в господарських та будівельних магазинах. Розведіть його з теплою водою відповідно до інструкції. Добре промийте забруднене покриття, після чого змийте чистою водою.

Прибирання дерев'яних поверхонь

Підлоги з дерев'яних матеріалів потребують особливого догляду. Дуже красиві ламінатні і паркетні підлоги вимагають дбайливого догляду за собою. При попаданні великої кількості вологи вони можуть бути піддані деформації. Щоб відмити такі поверхні, використовуйте наступні способи: 

- Якщо у вас вдома підлога з натурального дерева, з фарбованих дерев'яних дощок прибрати забруднення можна за допомогою розчину нашатирного спирту. Розведіть його у воді з розрахунку 1 столова ложка на літр води. Ретельно промийте дерев'яне покриття.

- Щоб відмити підлогу з ламінату після ремонту, використовуйте спеціальні миючі засоби для ламінатної поверхні. Після їх застосування вона буде блищати і пахнути свіжістю. Краще застосувати для миття такого покриття ганчірку з мікрофібри. Не використовуйте занадто багато рідини, щоб поверхня не деформувалася.

- Прибрати будівельний пил з паркетної підлоги можна за допомогою спеціальних очищувачів для обробки паркету, які продаються в будівельних магазинах. Протріть паркет вологою ганчіркою, змоченою в розчині. Слідкуйте, щоб надлишки вологи не потрапляли на паркет, так як він може зіпсуватися. Після використання розчин не змивайте, так як стать буде покритий захисною плівкою, що надає блиск.

Скориставшись цими порадами з прибирання приміщення, ви зможете ефективно видалити забруднення, що залишилися після проведення ремонту. Застосувавши ці перевірені методи, ви змусите сяяти чистотою будь-яку поверхню.


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як забрати будівельний пил після ремонту
4-06-2016
Кулькість читачів: 2208