Як підвищити IQ? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день

Як підвищити IQ?

Людину завжди хвилювало питання, як оптимально розвинути здібності мозку. Адже саме від його здібностей безпосередньо залежить його власне життя, і зокрема її якість.

Сьогодні відомо безліч різноманітних способів і методик для цього, але не всі вони досить ефективні. Проте один дуже простий і дієвий спосіб все ж є. Для нього не потрібні будь-які специфічні знання та його спокійно можна використовувати в повсякденному житті.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Щоб забезпечити постійний розвиток мозку намагайтеся вивчати нові для вас види діяльності. Наприклад, запишіться на уроки танців, іноземних мов, музики, психотехніки і т.д. Цей процес повинен триває деякий час, і бажано тривале. Тоді результат дійсно буде позитивним.

Читати також:
Як підвищити жіноче сексуальне бажання


Не можна забувати про здоровий і правильне харчування, а також режими дня. Здоровий сон піде тільки на користь. Мозок вимагає постійного підживлення і безпосередньо залежить від загального стану вашого організму, оскільки є невід'ємною його частиною.

Вчені довели, що 30% всієї енергії організму споживає мозок. Саме тому він потребує постійної підзарядки. І головним тут є правильне харчування, рівномірно протягом усього дня. Також необхідно стежити, щоб у вашій їжі присутні білки, складні вуглеводи і жири омега-три. Крім того, пийте побільше води - приблизно 2-3 літри щодня. Все це забезпечить мозок корисними речовинами і, відповідно, поліпшить його роботу.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Процес саморозвитку та самовдосконалення повинен бути безперервним. Тоді ви зможете здивувати не тільки оточуючих, але й навіть самого себе. Але для цього необхідно працювати над собою довгий час. Цей процес не належить до короткострокових. Прості поради, наведені в цій статті, може використовувати кожен. Для цього необхідно мати лише бажання і терпіння.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як підвищити IQ?
26-08-2015
Кулькість читачів: 2189