Чим відрізняється Дід Мороз від Санта Клауса » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чим відрізняється Дід Мороз від Санта Клауса

Чим відрізняється Дід Мороз від Санта Клауса

Наближаються новорічні урочистості, вулиці і вітрини заповнюються плакатами із зображенням бородатих чарівників. Персонажі, що символізують це свято так схожі один на одного, що для багатьох вже зовсім не зрозуміло, хто з них Дід Мороз, а хто Санта Клаус. Але все ж, відрізняти нашого новорічного чарівника від різдвяного діда із заходу якимось чином потрібно. З цього приводу є деякі поради.

Насамперед необхідно звернути увагу на одяг. Головні відмінності здебільшого криються саме в ньому. У Діда Мороза завжди довга шуба з червоної або синьої тканини, розшита вигадливими візерунками з використанням золотих або срібних ниток, і оброблена білим хутром. Крім того, шуба може бути підперезана широким поясом. Познайомитися ближче з казковим персонажем можна, скориставшись послугою замовлення діда морозу додому.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

У Санта Клауса замість довгої шуби коротка куртка тільки лише червоного кольору, теж з білою обробкою, ремінь і штани.

На голові у Діда Мороза висока шапка одного кольору з шубою і білим хутром, а у Санта Клауса - червоний ковпак, обладнаний помпоном. У нього також може бути оторочка білим хутром.

У двох чарівників взуття різне - наш персонаж взутий у чоботи з загнутими носками або валянки, американський різдвяний персонаж взутий в короткі чобітки чорного кольору. У Діда Мороза завжди на руках обов'язковий аксесуар - теплі рукавиці, а Санта Клаус носить перчатки.

Де б не був Дід Мороз, його завжди супроводжує Снігуронька - казковий персонаж, внучка Діда Мороза. На дівчині завжди надіта шубка білого або блакитного кольору, блискучий головний убір-кокошник і обов'язковий атрибут - коса. Іноді на зображеннях можуть розташовуватися лісові звірі.

Що стосується Санта Клауса, на всіх зображеннях його практично завжди можна зустріти одного, досить рідко поруч розташовується вухатий ельф в наряді зелено-коричневого кольору.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Нерідко зображення обох персонажів доповнюють їх засоби пересування. У Діда Мороза - це розмальовані візерунками сани-гринджолята, запряжені трійкою коней, а у Санти - легкі, невеликих розмірів санки з упряжкою оленів.

Інші деталі зовнішнього вигляду обох героїв, що символізують зимові свята, менш помітні, але і у них є відмінності. Приміром, у нашого персонажа борода завжди кудлата і довга, а у закордонного - округлої форми і кучерява.

У Діда Мороза посох прямий і високий, з кулястим набалдашником або із зіркою на кінці, а Санта в руках завжди тримає палицю із загнутим кінцем у верхній частині. Іноді Санту зображують в окулярах. І ще одна тонкість - брови Діда Мороза на зображеннях завжди білі і кошлаті, а у Санта Клауса - чорні.
 
Інші корисні поради:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чим відрізняється Дід Мороз від Санта Клауса
5-12-2015
Кулькість читачів: 2243