Що таке корпоративні подарунки і якими вони бувають » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Що таке корпоративні подарунки і якими вони бувають

Що таке корпоративні подарунки і якими вони бувають

Найголовнішим завданням будь-яких корпоративних подарунків є створення веселощів, радості і звичайно виключно позитивних емоцій. І отримуючи їх, співробітники повинні лояльніше ставитися до своєї компанії і при цьому зміцнити службові зв'язки один між одним.

Варіанти подарунків

Варто відзначити, що корпоративні подарунки на Новий рік або інше свято, в цілому умовно поділяють на кілька категорій. І всі їх слід купувати у відповідних компаніях, або під замовлення. І найбільш вдалою з них, безумовно, стануть магазини, де є величезний асортимент сувенірної та корисної продукції, пропонованої за розумною ціною.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Недорогі сувеніри. Подібні подарунки, як правило, створені для поширення у великому колективі і на масових заходах (акції, виставки тощо). Найчастіше, це можуть бути блокноти, сувенірні олівці або ручки, запальнички, значки з логотипами. Виробництво подібних подарунків обходиться компанії в прийнятному діапазоні, і при цьому ні до чого не зобов'язує. Саме тому їх можна дарувати відвідувачам заходів, тим самим демонструючи свою увагу.

Для партнерів та працівників. Внаслідок того, що подарунки призначаються діловим людям, в їх якості можуть виступати зручні щоденники, настільні календарі, кепки, майки, канцелярське приладдя, цукерки з побажаннями та рекомендаціями, флешки, папки і т.п.

VIP-подарунки. Такі презенти завжди ставлять особняком, оскільки вони призначаються VIP-персонам. Сюди відносяться фешенебельні канцелярські товари та набори, офісні меблі з елітної деревини, дорогі наручні або настінні годинники, а також спеціальні подарунки, виготовлені під замовлення. Їх підносять працівникам, що зуміли особливо відзначитися, або посадовим особам.
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що таке корпоративні подарунки і якими вони бувають
5-12-2015
Кулькість читачів: 1777