Маскарадні костюми на свята » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Маскарадні костюми на свята

Маскарадні костюми на свята

Карнавальний костюм можна придбати в спеціалізованому магазині, або виготовити власними силами. Це може бути костюм феї, метелики, космонавта, чарівника або приведа. Втім, найбільш яскравим і винятковим нарядом, все ж є костюм заклинателя змій. А виготовити його можна без особливих турбот.

Отже:

Вам буде потрібно кумедна і облямована яскравою тасьмою коротка жилетка, лляна біла сорочка на випуск, штани-шаровари з літньої легкої тканини, плетена красива корзинка для змії, довгий шарф для масивного тюрбана, чарівна сопілка, і нарешті, гримуча (іграшкова) змія. Все інше додадуть вмілі руки і ваша фантазія.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Щоб надати додатковий колорит, слід скористатися темним кремом (автозагар) або спеціальною карнавальною пудрою, а також за допомогою чорного олівця підвести очі.

Якщо вам знайоме мистецтво театру маріонеток, тоді можна «оживити» змію, попередньо пришивши до неї кілька ниток безбарвної волосіні, і закріпивши іншу їх сторону на пальцях.

Ось власне і все, ваш карнавальний костюм заклинателя змій, повністю готовий. А діти на святі будуть верещати від захвату.
 
Інші корисні поради:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Маскарадні костюми на свята
5-12-2015
Кулькість читачів: 1727