Як поздоровити на Новий рік » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як поздоровити на Новий рік

Як поздоровити на Новий рік

Новий Рік можна по праву назвати одним з незвичайних днів у році. А значить і поздоровлення для родичів і друзів також повинні бути незвичайними і незабутніми.

Перед початком підготовки до неординарного поздоровлення, обов'язково варто врахувати, кому його належить адресувати. До слова, виклик діда морозу до помешкання - один з найбільш поширених новорічних сюрпризів.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Навіть якщо незвичайне поздоровлення призначається дітям, треба враховувати їх вік, адже те, що здасться дивом і казкою трирічному малюкові, підготовчої групи дитсадка буде нецікавим, а школярі у відповідь - тільки посміхнуться.

Варто заздалегідь поцікавитися у близьких, що б їм хотілося отримати в подарунок. Тим, кому відомі потреби близьких, немає необхідності що-небудь запитувати, досить пильніше поспостерігати за ними кілька днів. Якщо ж, навпаки, є труднощі у виборі подарунка, можна піднести що-небудь абсолютно нейтральне. Приміром, кухоль з фотографією і ім'ям дорослого або дитини, оригінальні ялинкові прикраси і т.д.

Можна подумати і скласти вітальний спіч, який призначений саме цій людині, якщо ж це застілля - то всім колегам. Якщо письмове привітання призначене близькій людині, не варто скупитися на подяку і теплі слова з приводу, навіть просто за те, що вони є. Вітаючи колег, у написанні варто використовувати офіційний діловий стиль, згадати заслуги за минулий рік і т.д.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Варто розглянути можливість замовити послуги аніматорів. Дід Мороз і Снігуронька викликають радість у дітей і дорослих. Винятком можуть бути підлітки, які вважають нижче своєї гідності сприйняття простих життєвих радостей. У такому випадку, не варто наполягати на своєму, а піднести дитині-підлітку, наприклад, квиток на новорічний вечір для старшокласників, а може бути пару, напевно, в такому віці підлітки вже з кимось зустрічаються.
 
Інші корисні поради:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як поздоровити на Новий рік
5-12-2015
Кулькість читачів: 1858