Що подарувати коханому чоловіку на Новий рік » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Що подарувати коханому чоловіку на Новий рік

Що подарувати коханому чоловіку на Новий рік

Безумовно, всі ми прагнемо подарувати своїм коханим що-небудь незвичайне і потрібне. І особливо, це завдання постає перед нами в переддень Нового року. Не слід дарувати домашнє начиння, начебто каструль, рушників, приладдя для гоління, ванни і т.п. Подаруйте що-небудь персональне і приватне.

У першу чергу, запитайте у коханого, чого йому хочеться отримати в подарунок. Вислухайте його прохання який купити подарунок на новий рік, а потім купите саме те, що він замовив. Зробіть це навіть в тому випадку, якщо на ваш погляд «замовлений» подарунок йому не потрібний або не знадобиться.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Корисні новорічні подарунки:


· Техніка

Всі люди люблять техніку, а чоловіки в особливості. Вибір такого подарунка може бути обмежений лише шириною бюджету. У цьому випадку можна придбати компас, бінокль, крокомір, автомобільний пилосос, калькулятор, фотоапарат, ліхтар, відеореєстратор, GPS, та ін. Тут існує лише 1 єдине правило - це «чим більше функцій, тим краще».

· Для захоплень і хоббі

Якщо ваш улюблений або чоловік віддає перевагу риболовлі, подаруйте йому ящик для знарядь (гачки, наживка, волосіні і т.п.), надувний весловий човен. Якщо він бачить себе фотографом - купіть штатив, якісний об'єктив, сумку для фотоапарата. Однак перед покупкою необхідно уточнити модель, а також переконатися, що такого у вашого улюбленого ще нема. Найкраще буде купувати такий подарунок разом з об'єктом для дарування.

· Аксесуари для спортивних занять

Тут вибір надзвичайно широкий. Це можуть бути різноманітні тренажери, напульсники, гантелі, штанги, скакалки, боксерські рукавички, крокоміри, велосипеди, ролики, тощо. Все залежить виключно від вашого бюджету.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

· Сюрприз

Це можуть бути квитки на рок-концерт, футбол, баскетбол, стрибок з парашутом та ін.
 
Інші корисні поради:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що подарувати коханому чоловіку на Новий рік
5-12-2015
Кулькість читачів: 1823