Які подарунки краще не дарувати на Новий рік » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Які подарунки краще не дарувати на Новий рік

Які подарунки краще не дарувати на Новий рік

За твердженням представників фонду «World Wildlife Fund», в більшості випадків, люди дарують і отримують подарунки на новорічні свята, які завдають істотної шкоди флорі і фауні планети.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Перше місце списку «поганих» новорічних подарунків, віддано чорній ікрі. Відомо, що осетрових риб, які власне і нерестяться чорною ікрою, з кожним роком стає все менше - вони вимирають. Внаслідок чого, масштабний вилов представників цього виду, тягне за собою повне їх зникнення.

Другий рядок згаданого списку зайнятий одягом, килимами, і сувенірами, виготовленими з тигрових шкір, іклів, кісток, зубів і т.п. За останніми підрахунками, на планеті Земля, тигрів в загальній кількості, залишилося не більше 6000 особин. І незважаючи на це, їх знищення не припиняється і ведеться щодня.

Третій рядок віддано сувенірам і виробам зі слонової кістки, черепахового панцира, вовни тибетських антилоп, а також зміїної і крокодилової шкіри. Всі ці тварини занесені в міжнародну червону книгу і знаходяться на межі зникнення.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Варто відзначити, що даний список не обійшли стороною і побутові електроприлади, тому як велика частина з них шкодить навколишньому середовищу. Та й до того ж, 95% електроенергії виробляється завдяки нафті, а її спалювання завдає повномасштабної шкоду, як самій планеті, так і всім її мешканцям, в числі яких як наземні, так і підводні організми і рослини.

Бережіть природу. Знищуючи її, ми вбиваємо себе.
 
Інші корисні поради:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Які подарунки краще не дарувати на Новий рік
3-12-2015
Кулькість читачів: 1782