Як святкувати Новий рік в Норвегії » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як святкувати Новий рік в Норвегії

Як святкувати Новий рік в Норвегії

У Норвегії Новий рік святкують скромно, значно більше уваги приділяється Різдву. Що стосується подарунків, то тут до Нового року їх дарувати не прийнято. Жителі воліють влаштовувати сімейниу святкову вечерю.

Традиційне блюдо до новорічного столу - індик, запечений з родзинками і яблуками. Також, обов'язково повинні бути присутніми: пудинг - рис з мигдалем і солодкі новорічні подарунки. Тому, хто знайшов в пудингу мигдаль, Новий рік принесе багато щастя.

Напередодні свята прийнято готувати лютефіск (lutefisk) - місцевий делікатес, у складі якого сушена тріска. Так само в цю ніч в будинку обов'язково повинен бути запалений камін.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Опівночі на вулиці запалюють феєрверки, настає час тостів і побажань рідним і близьким. У святкову ніч норвежці за традицією дарують всім знайомим сірники. У цій країні - це символ щастя і тепла. Норвезькі дітлахи отримують подарунки від Різдвяного гнома.

Напередодні святкування Нового року жителі Норвегії мають особливість відвідувати церковну службу, багато хто прагне отримати благословення, щоб благополучно вступити в новий рік. У переддень свята перед жителями країни виступає монарх.
 
Інші корисні поради:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як святкувати Новий рік в Норвегії
1-12-2015
Кулькість читачів: 2334