Як прикрасити будинок до Нового року » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як прикрасити будинок до Нового року

Як прикрасити будинок до Нового року

Ну ось знову рік наближається до свого завершення, і всіх нас чекає святкування цієї урочистої події. Однак щоб свято було дійсно повноцінним і всі гості, а також і члени сім'ї відчули на собі його магію і чарівність, будинок необхідно правильно прикрасити.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Поради та рекомендації

До оформлення будинку / житла для святкування Нового року, завжди необхідно підходити комплексно. Іншими словами, потрібно не тільки розмістити і прикрасити ялинку, але також і подбати про інші відповідні атрибути, в числі яких герлянди, мішура, спеціальні прикраси, солодощі, новорічні вироби та багато іншого.

Якщо з нарядом ялинки все в принципі зрозуміло, то щодо всього іншого можуть виникнути деякі питання. Отже, для створення єдиного стилю і гармонії у всьому, необхідно використовувати будь-які підручні засоби. Для любителів помалювати, можна порекомендувати розфарбувати гуашшю шибки. Тут можна створити цілі картини зимового пейзажу, доповнені характерними рисами майбутнього свята. Можна також намалювати будиночок покритий снігом і прикрашену ялина на передньому плані. Також допускається підмалювання сніжинок різної величини. Втім, при бажанні сніжинки можна вирізати з паперу (серветки, картон і т.п.) і наклеїти на скло, а також розвішані по приміщенню на нитках.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Також можна взяти ялинові гілки і нанизати на них паперові малорозмірні іграшки, виробного типу, або замінити їх пряниками, карамельними паличками і волоськими горіхами, обгорнутими фольгою.

Для любителів екстравагантності, рекомендується виготовити кілька різнокольорових кульок з відтінкові паперу чи іншого наявного матеріалу, і укласти їх в скляну вазу або іншу аналогічну ємність. Місце, де її встановлять, слід прикрасити ватою покритої срібними блискітками або фарбою. Ну і звичайно, не можна забувати і про «різдвяний» вінок на двері, який доповнить сформований образ і додасть дому елемент чарівності.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як прикрасити будинок до Нового року
30-11-2015
Кулькість читачів: 1907