Чим прикрашати ялинку на Новий рік » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Чим прикрашати ялинку на Новий рік

Чим прикрашати ялинку на Новий рік

Відомо, що родоначальником «різдвяної ялинки» є Німеччина. Саме тут, в колишні часи і з'явилася традиція наряджати свіжозрубане дерево різноманітними атрибутами, в числі яких солодощі, фрукти, вироби з дерева або різнокольорового паперу і т.п. При цьому вішати кулі стали лише в 18 столітті, а виготовляли їх не зі скла або пластику, як прийнято сьогодні, а з великих картоплин, які розфарбовували срібною, або золотистою фарбою.

Прикраси і традиції

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Сучасні ялинки прикрашають різними способами. Це роблять «всією сім'єю» вдома, або силами професійних дизайнерів. У кожному разі, іграшки на ялинку слід підбирати правильним чином, і дотримуватися встановлених правил. Подібні вироби можна купити в будь-якому відповідному салоні / магазині.

Першочергово, ялинку прикрашають герляндами. Дані елементи дозволять зробити новорічне деревце найяскравішою, чарівною і навіть трохи чарівною. Крім того, його також можна встановити на спеціальну обертову платформу, яка розподілить черговість «переморгування» світла герлянд і створить справжню чарівність.

Далі можна зайнятися іграшками. Уточнимо, великі об'єкти, за правилами, вішають в нижній частині ялинки, а дрібні у верхній. «Голову» ялинки прикрашають в останню чергу, і за традицією в якості такої окантовки може служити зірка, широка різнобарвна «бурулька» чи інший аналогічний елемент.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Крім того, можна також внести в спільне декорування різні пластикові «бурульки», солодкі цукерки, льодяники, пряники, волоські горіхи, загорнуті у фольгу, а також фрукти і т.п. Фінальним етапом служить прикраса мішурою. В рамках цього, відрізи «дощику» розвішують по гілках, а довгими стрічками мішури обертають саме дерево.

У підніжжя ялини, рекомендується ставити снігуроньку, діда мороза, фігурки тварин і будь-яких ляльок у відповідному одязі. Задню частину заповнюють подарунками, які відкривають вранці наступного дня.
 
Інші корисні поради:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Чим прикрашати ялинку на Новий рік
30-11-2015
Кулькість читачів: 1729