Що тобі подарувати на Новий рік » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Що тобі подарувати на Новий рік

Що тобі подарувати на Новий рік

Настає Новий рік.

Це найулюбленіше свято людства. Це свято сімейне. Всі ми щось чекаємо в Новому році: діти солодощі та всього самого найкращого, молодь - любові, сімейні - щастя. здоров'я, благополуччя. І все це - подарунки долі.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Що нам потрібно очікувати цього року? Це приховано від наших поглядів, але так хочеться, щоб все було добре, щоб всі рідні і близькі були здорові, щасливі та успішні.

За китайським календарем приходить рік дракона. Приходить він 23 січня з початком молодого місяця. Більшість з нас вважають початок його 1 січня. Що не зовсім правильно, бо в цей час роком управляє ще попередня тварина і не треба його ображати.

В даний час, ми знаходимося напередодні Нового року. А це - свято веселе і вічне. Цілих 12 місяців ми очікуємо його і сподіваємося на краще. Настав час, коли ми замислюємося над питанням подарунків коханим і близьким. Деяким людям приємно отримувати подарунки, а іншим - дарувати.

Спочатку ми засвоїмо кілька правил, що категорично дарувати не можна в цей непростий рік: все, що пов'язано з вогнем, адже це привілей самого дракона і не треба його злити. Не можна дарувати сувеніри, значки, картини і новорічні листівки, де б зображувався вогонь. Не можна дарувати свічки, нехай навіть ароматичні, запальнички, якими б гарними і дорогими вони не були.


Щоб не відлякати від себе удачу, успіх, фінансовий достаток, які обіцяє дракон, не купуйте і не даруйте сувеніри у формі кинжалів, ножів (мисливські, садові та ін.). Не даруйте предмети з гострими краями.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Пам'ятайте, що дракон ревнивий і трохи жорстокий.

Слово «годинник» в китайській мові співзвучне зі словом, яке сумне у будь-якого народу. Це слово «похорон», «поховання».

Краще не дарувати символ швидкоплинного часу. Але, загалом-то, це справа кожної людини, що дарувати. Головне, щоб обдаровуваний був задоволений.

Все-таки ми не китайці і НАШ новий рік ще - не рік дракона і 1-го січня Ви можете дарувати все, що завгодно. Не треба сліпо наслідувати традиціям іншої культури.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

З наступаючим святом Вас дорогі панове-товариші! Щасливого Нового року.

Успіху і успіхів Вам у всьому. Головне - бережіть і зміцнюйте своє здоров'я. Решта додасться.
 
Інші корисні поради:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Що тобі подарувати на Новий рік
27-11-2015
Кулькість читачів: 1791