Як позбутися спраги в гарячу пору року » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як позбутися спраги в гарячу пору року

Як позбутися спраги в гарячу пору року

З настанням літа приходить і спека. А іноді спека стоїть така сильна і так довго, що жага мучить що хвилини. І кока-кола або інші напої не рятують. Я особисто рятуюся в спеку чаєм з лимоном і м'ятою. Це дуже тонізуючий напій, який можна пити як холодним, так і гарячим. Але не завжди зручно і є час заварювати такий чай.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Але нещодавно моя дружина подала мені ідею зробити кубики льоду з м'яти або з лимона. При бажанні можна просто додавати їх в чорний чай і насолоджуватись .Зробити такі кубики льоду з м'яти або лимона не складно. Потрібно зробити настій м'яти (столову ложку м'яти залити склянкою окропу і настояти 30 хвилин, процідити).

Потім залити у формочки і заморозити. Але ми з дружиною робимо трохи не так. При наявності свіжих м'ятних листків, а також меліси лимонної можна зробити ще більш соковиті і тонізуючі кубики льоду з м'яти і відповідно чай з таким льодом буде ще смачніше.

Берете листя м'яти і меліси лимонної і вичавлюєте з них сік, розбавляєте водою за смаком і по формах. Отримані кубики льоду з м'яти можна використовувати як з холодним, так і з гарячим чаєм. З гарячим чаєм смак м'яти ви відчуєте відразу, так як лід швидко стане. А з холодним, смак м'яти посилюватиметься в міру підтавання льоду.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Так само кубики льоду з м'яти використовують в косметологічних цілях.

Ними протирають суху шкіру, шию, груди вранці. Ця процедура тонізує шкіру обличчя, розгладжує зморшки, знімає роздратування і втому.
 
Читати також:

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як позбутися спраги в гарячу пору року
26-11-2015
Кулькість читачів: 1878