Як змінити колір квітки в домашніх умовах » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як змінити колір квітки в домашніх умовах

Як змінити колір квітки в домашніх умовах

Хочете здивувати свою подругу і маму на майбутній жіночий день або будь-яке інше свято? Або хочете побалувати своїх дітей цікавим експериментом? Тоді сьогоднішня стаття саме для вас. Сьогодні ми вчимося разом з вами фарбувати квіти. Надавати квітам незвичайні і не властиві їм відтінки. Тільки уявіть, який ефект матиме букет синіх троянд, або червоних ромашок.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Іноді фарбування квітів виливається в абсолютно непередбачувані форми і квіти після фарбування дійсно виглядають казково. Отже, сьогодні ми дізнаємося, як пофарбувати квіти в домашніх умовах.
 
 
Зазвичай фарбуванням квітів займаються селекціонери або магазини з продажу квітів, але ви й самі можете легко це зробити. Все, що вам потрібно це терпіння, фантазія і досвід, який ви придбаєте, після другого - третього фарбування.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Для фарбування квітів в домашніх умовах потрібно:
- Квіти (бажано з білими пелюстками)
- Харчові барвники (ті, що ми використовуємо на Великдень для фарбування яєць)
- Вода
- Ваза
 
 
Як пофарбувати квіти в домшніх умовах
 
 
Розводимо харчову фарбу в окремій ємності в воді кімнатної температури. Оновлюємо зріз на стеблі квітів. Зріз потрібно робити косим, ​​щоб збільшити площу.
 
 
Ставимо квіти в забарвлену воду. Перший результат вже можна буде бачити через пару годин, але повністю квітка забарвиться лише через 8:00. Час, необхідний для зміни кольору залежить від виду квітів і умов, що переважають у момент експерименту. Сама швидка зміна кольору спостерігається у лілій. Перші результати можна побачити вже менш ніж за годину. Якщо ви хочете прискорити цю операцію, поставте квітку в сонячному місці. Більш висока температура прискорює випаровування і рослина буде збільшувати поглинання води на його ніжці, а звідси - швидше забарвлення.
 
 
Можна фарбувати квіти і в різні кольори. Спробуйте зробити розріз уздовж стебла і опустити частини стебла в вази з різною фарбою. Можливо, таким чином, ви зможете отримати унікальні кольорові пелюстки.
Інший спосіб фарбування в два різних кольори, це потримати квітку спочатку в ємності з одним барвником, а потім, зробивши свіжий зріз, помістити в ємність з іншим. Але при цьому, під час зміни ємностей, тримайте зріз затиснутим пальцем, що б виключити потрапляння кисню в стебло.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Радість дітям
Продемонструйте експеримент на своїх дітях. Налийте воду з барвником в непрозору ємність і скажіть, що зможете за допомогою заклинання протягом ночі змінити колір квітки. Вимовте заклинання і поставте квітку в ємність. Здивуванню дітей не буде межі, коли на ранок вони виявлять квітку, зовсім іншого незвичайного кольору. Після цього ви завжди зможете пояснити їм, як ви це зробили і вже разом спробувати провести експеримент ще раз. Таким чином, ви зможете поєднати приємне з корисним.
 
 
Звичайно краще і швидше змінюють кольору квіти білого або кремового кольору, але ви також можете використовувати, наприклад, червону троянду. Вона також змінить колір, але ефект може бути менш вираженим.
 
 
Ну ось і все на сьогодні. Тепер ви знаєте, як пофарбувати квіти в домашніх умовах і зробити сюрприз своїм близьким і рідним жінкам.
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як змінити колір квітки в домашніх умовах
12-11-2015
Кулькість читачів: 2962