Найголовніші помилкові думки про масажні крісла » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Найголовніші помилкові думки про масажні крісла

Найголовніші помилкові думки про масажні крісла

Фізичні навантаження потрібні людському організму в будь-якому віці. В іншому випадку тіло просто перестає виконувати свої прямі функції. М'язи стають слабкими і в'ялими. Для тих, хто не може з різних причин відвідувати тренування або виконувати самостійно фізичні вправи, необхідно відвідувати масажний кабінет або запрошувати фахівця додому.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Крім проведення масажу для дорослих, необхідно також робити масаж для діток, щоб м'язи починали правильно розвиватися, і дитина росла здоровою і фізично міцним. Проводити сеанси необхідно лише після консультації з лікарем. Всі методики і вправи також треба узгодити з доктором. Малюк буде спокійніше себе почувати, якщо масажем з ним буде займатися мама. Обов'язково потрібно спочатку зволожити шкіру спеціальним маслом.

Доросла категорія любителів «пасивних тренувань» може вдатися до послуг масажних крісел. Пристрій давно продається в спеціалізованих відділах і має широкий вибір моделей на будь-який смак. Але є деякі помилки, які ми розвіємо.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
1. Це даремні пристрої

Масажні крісла є спільним результатом праць лікарів та інженерів, які застосовують знання з обох областей. Такі крісла оснащені сенсорними датчиками, що визначають положення тіла пацієнта під час сеансу. Є унікальні цикли роботи пристрою, які неможливо відтворити руками масажиста.
 
 
2. Всі крісла ідентичні

Невірно вважати, що відмінності знаходяться тільки у формі, кольорі і розмірі крісел у різних виробників. Обов'язково при виборі потрібно поцікавитися кількістю встановлених програм і можливістю ручного налаштування. Також необхідно уточнювати про наявність додаткових функцій, що допомагають при масажі.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

3. Якість результату в кількості роликів

Це не той варіант, де, чим більше, тим краще. Важливі розміри роликів, матеріал, з яких вони виконані, а також можливість їх підлаштувати під власні габарити. На якість масажу також впливає розташування і конструкція всього механізму.
 
 
4. Масажні крісла погано вписуються в інтер'єр

Великий вибір такої продукції дозволяє підібрати найкращий екземпляр для будь-якого приміщення. Можна вибрати, як компактне крісло з нейтральним кольором оббивки для спалень, так і химерний експонат у строкатих тонах для квартири студії.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
5. Дороге задоволення

Це помилка, вважати всі крісла однаково недоступними. Більшість з них володіє достатніми функціями і не мають величезної ціни. Висока вартість частіше підходить для статусних крісел. Але і недороге цілком впорається зі своїми завданнями.
 
Читати також:
 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Найголовніші помилкові думки про масажні крісла
29-10-2015
Кулькість читачів: 1681