Як візуально збільшити площу приміщення? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як візуально збільшити площу приміщення?

Як візуально збільшити площу приміщення?

Роблячи ремонт у квартирі чи іншому приміщенні, найчастіше говорять про будівельні матеріали: про їх якість, стилі, довговічності. Але люди зовсім забувають про різні тонкощі і хитрощі, що перетворюють атмосферу житлового приміщення з нудної і невиразною в затишну та комфортну. Йтиметься про ремонт квартири з маленькими кімнатами, низькими стелями, неправильною геометрією стін. Про секрети, які допоможуть візуально розширити простір - зробити високими стелі, досягти балансу між шириною і довжиною приміщення. Отже, кілька порад про те як же все таки візуально збільшити площу приміщення?
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Крок 1: Зверніть увагу на колір
Для початку обов'язково потрібно врахувати колірну гамму, якої наповнена приміщення. Стіни, стеля повинні бути світлих тонів. Уникайте яскраві і темні кольори на стелі і підлозі, шпалери з великим малюнком: вони роблять приміщення ще вже, і тому при їх використанні ви не досягнете бажаного результату. Щоб не з'являлося відчуття, що на вас тиснуть зверху, не вішайте велику люстру з безліччю прикрас на ній. Виберіть лампочки, непомітно вбудовуються в стелю. І пам'ятайте: чим більше світла - тим краще! При достатній кількості освітлення квартира буде здаватися просторіше. Поєднуйте природне світло зі штучним. Такий метод розкриє погляду всю доступну територію приміщення.


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Крок 2: Грамотно використовуйте меблі
Грамотне використання меблів у квартирі - запорука візуального збільшення простору. Головне - ні в якому разі не перестаратися. Інакше кажучи, маленьку за масштабами кімнату слід змушувати тільки найнеобхіднішими предметами і речами. Підбирайте меблі в такій же кольоровій гамі, що підлога і стіни. Відмовтеся від всяких дрібних аксесуарів на стінах, шафах, стелажах і столах. Такі дрібниці, як статуетки, журнали створять ефект безладу і захаращеності. У маленьких кімнатах не ставте меблі по центру: тим самим ви розіб'єте кімнату на дві, ще менших за розміром. Підбирайте меблі не громіздку і незграбну, а велику, без горизонтальної спрямованості і високих спинок. Якщо торкнутися освітлення, то слід не завішувати вікно важкими щільними шторами. Віддайте перевагу шторам з легкого матеріалу, які внесуть в приміщення гармонію і зорово не займуть багато місця. Світло повинно проникати в кімнату і немов проходити через всі предмети. Такий спосіб розширення простору візуально збільшить розміри кімнати.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA


Крок 3: Експериментуйте!
Використання в інтер'єрі кімнати дзеркал, а також вбудованих меблів, шафи зі скляними полицями допоможе візуально збільшити площу кімнати. Яскраві акценти у вигляді ламп, квітів, що привертають увагу глядача, постарайтеся розташувати в далеких кутах кімнати - це помітно подовжить простір кімнати. У маленьких квартирах не рекомендується робити звукоізоляцію стін, щоб не займати зайве простір.
 
 
Таким чином, існує маса способів, за допомогою яких можна зробити маленькі кімнатки своєї квартири більше і просторіше. Головне - щоб кімната залишалася затишній для її жителів, а це і перетворює чотири стіни, стеля та підлога в справжній будинок.
 

Читати також:


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як візуально збільшити площу приміщення?
25-10-2015
Кулькість читачів: 2238