Як наносити рідкі шпалери » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як наносити рідкі шпалери

Як наносити рідкі шпалери

Рідкі шпалери - це, по суті, один з різновидів декоративної штукатурки. Вони поєднують в собі переваги декількох видів настінних покриттів, але при цьому позбавлені від ряду недоліків класичних шпалер.

Підготовка стін.


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Нанесення рідких шпалер буде під силу навіть непрофесіоналові, однак, як і при роботі з іншими оздоблювальними матеріалами, вкрай важливо правильно підготувати стіну.

Наносити цей вид покриття можна майже на будь-яку поверхню, будь то, бетон, пофарбована стіна або залишки старих шпалер. Однак, важливо вирівняти поверхню до початку роботи з шпалерами. Видаліть всі шаруються частини і шорсткості, ретельно зашпаклюйте всі щілини. Як і інші види покриттів, рідкі шпалери не здатні приховати недоліки стіни. Після шпаклівки потрібно заґрунтувати стіну. Подбайте про рівному білому кольорі стіни - контрастні ділянки можуть вплинути на зовнішній вигляд шпалер після їх нанесення. Не менш важливо позбутися і від різного роду іржавих і масляних плям, інакше вони можуть проступити на поверхню.

Гіпсокартонні перегородки потрібно ретельно заштукатурити і вирівняти шви на них. Потім вони повинні піддатися фарбуванню, повторної грунтуванні, і тільки тоді буде можна наносити на стіну рідкі шпалери. Зверніть увагу і на те, що дане покриття не лягає на масляну фарбу.

Виготовлення розчину.


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Рідкі шпалери - це суміш шовкових і целюлозних волокон зі спеціальним клеїть складом. Крім цього, іноді додаються різного роду барвники, блискітки і т. Д.

При розведенні суміші слід відразу розрахувати необхідну кількість рідких шпалер на всю поверхню офарблюваних стін. В іншому випадку може вийти різний відтінок або ярковираженний шов. Відбутися це може через різної кількості доданої води.

Шпалери потрібно засипати в необхідну кількість води, а потім перемішати руками - вони абсолютно нетоксичні і безпечні. Не можна використовувати будівельні міксери або дриль, це може призвести до скручування волокон або пошкодження їх структури.

Після замішування розчин повинен вистояти 6-12 годин (дивіться інструкцію на упаковці), а лише потім можна покривати нею стіни. При цьому зберігати готовий розчин можна досить тривалий час, якщо щільно вкрити його поліетиленом, то можна зберегти його протягом декількох тижнів.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Нанесення рідких шпалер.


Наносити готову суміш необхідно шпателем або прямо рукою невеликими ділянками, ретельно пригладжуючи теркою кожен квадратний метр. Зверніть увагу на напрямок рухів теркою. Їх можна виконувати в одному напрямку для досягнення однорідної текстури. У декоративних же цілях можна застосовувати і різноспрямовані рухи.

Розгладжувати покриття коштує від кута в сторону, а потім впоперек. Після покриття всієї поверхні стіни перевірте її ще раз на наявність огріхів. Якщо такі є їх потрібно або підправити, або зняти невдалий ділянку і покрити заново. Крім терки для розрівнювання можна застосовувати велюровий валик. Він додасть покриттю особливу текстуру.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Після висихання поверхні рідких шпалер їх можна додатково покрити прозорим акриловим лаком на водній основі. Згодом він дозволить безпечно очищати шпалери від невеликих забруднень.

Важливо знати і той факт, що рідкі шпалери не терплять вологи, тому не підходять для ванної кімнати або фартуха кухні.
 

Читати також:

 

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як наносити рідкі шпалери
23-10-2015
Кулькість читачів: 1857